The Love Boat מרץ 2024 – סיכום חודש 🌺🍫🐣✈️🗿🥊🎼

Lhuna3

Well-known member
|המן|שם או כינוי: מיקי
|המן|גיל בימים: חחח תעשו חשבון ב-11 לחודש הייתי בת 73
פחחחחחחחחחחחחחח
|המן|בויז באנד אהובה: בקסטריט!!!
TELL MY WHY
זה בסה"כ כאב לב
|מסכה|סדרות החודש: אם מחשיבים את חודש שעבר, אני משערת שבאפי ואנג'ל. לא הצלחתי לראות שום סדרה מתוסרטת אחרת, אז פניתי למחוזות הטראש וראיתי 4 וחצי עונות של האהבה היא עיוורת (עונות1, 4, 5,6 וחצי מ-2)
מיקי יש לי שאלה חשובה:
האם צפית בסדרה the morning show?
|מסכה|סרטי החודש:
החתול של שרק: המשאלה האחרונה.
לא אמרנו שצופים יחד? מה קורה עם זה?
|מסכה|שירי החודש:
הכרתי את השיר, אבל מצאתי אותו עם עריכה של הסרט הזה ומעבר לזה שזה התאים ממש טוב, זה גרם לי להקשיב למילים וממש לאוהב את השיר בצורה שונה.
אני אוהבת את השיר הזה מתמיד, אבל לא ראיתי את הסרט.
|מסכה|למה אתם מצפים בחודש מרץ: לא בטוחה שזזה קורה במרץ, אבל ליציאה של הקול בראש 2
8-*
אני מקווה שיעלה לדיסני+ מהר (אם זה יהיה טוב).
|רעשן|סינסתזיה היא תופעה שבה המוח מקשר בין שני חושים שונים. למשל לראות מספרים בצבעים או צלילים שגורמים להרגיש טעם מסויים. האם יש לכם את זה? איך זה מתבטא? לא, אבל יש לי קטע מעניין אחר שבו השמיעה שלי עושה דברים מוזרים. בעיקר קטע של אם אני שומעת נגיד שיר, אני יכולה נגיד ממש להישבע לפעמים שרצועה מתוך השיר היא משהו נפרד שאני שומעת ממקום אחר נורא רחוק. אני לא בטוחה אם הצלחתי להסביר את זה, וזה גם כשאני על חומרים מסויימים, לא ברגיל.
אוקיי זה בהתחלה נשמע מוזר, אבל הסיומת הסבירה הכל... :-D
(לי יש קטע מוזר אחר עם שמיעה, שאין לי מושג ממה נובע)
|1מצלמה|תמונה/סרטון/מתכון לאוזן המן שתרצו לשתף עם הכיתה:
סרטון של היקום של באפי (באפי + אנג'ל),
ספוילרים כמובן, אבל נראה לי שאני צריכה גם להזהיר על טריגרים - אלימות מינית, מוות:
|לב-ש| אוי מהממים וכואבים כאלה...

didalf

Well-known member
אני רציתי לענות Blue
אז למה לא ענית???????? עשיתי שאלון קצר והשרשור זז בקצב מאד איטי יכולת לענות!!:-[

אבל אני לא מאמינה לאף אישה סטרייטית שתגיד לי שהיא לא אוהבת את טיטאניק!
:-D:-D
אני אוהבת טיטאניק!!

אבל תמיד זה הרגיש לי קצת אבסורדי שהפרנצ'ייז נחשב למאוד לא פמיניסטי בהרבה תחומים שזאת בעיקר הביקורת ששמעתי עליו, ושאדוארד הוא רעיל כי הוא מסתכל על בלה ישנה וכל מיני דברים כאלה, אבל אם זה ככה, איך זה יכול להיות שהפרנצ'ייז הזה מצליח בעיקר אצל נשים שרואים בו פנטזיה מינית ונכתב ע"י אישה?
וואי כי בואי נודה בזה, נשים מתות על פנטזיות רעילות. למה חמישים גוונים של אפור מצליח? סדרת הסרטים הנוראית "after"? כל כך הרבה ספרות רומנטית רעילה? אנחנו מדברות על פמיניזם ורוצות רומנטיקה רעילה מיושנת, אין מה לעשות. זה יותר כיף, לעזאזל!
במקרה הטוב אנחנו יודעות להפריד פנטזיה ממציאות ולהגיד "אני אוהבת ככה רק בפיקשיין". במקרה הרע לא ונשים שוות מוצאות את עצמן עם גברים פח.

חח כן זה מגניב. לפעמים אני ממש רוצה שתהיה קיימת עריכה של משהו עם סדרה/פרנצ'ייז מסויים ואני יכולה לדמיין איך קטעים מסויימים הולכים עם קטעים אחרים אבל לפעמים זה לא קיים ואני עצובה. :-(
אוף ממש!!
ואין לי את הסבלנות והכשרון לעשות בעצמי!!
(אתם מודעים לכך שאנג'לוס שכב עם דרוסילה כל הזמן הזה קאנונית.?!)
אממ נראה לי שכן8-*
כאילו לא ממש חשבתי על זה אבל זה גם מרגיש לי ברור כזה?

זאת אגב עריכת הספאפי האהובה עלי:
יפים שלי|מאוהב||מאוהב|

אוי אני זוכרת את השיר הזה אבל אם לא היית אומר, אין שום סיכוי שבעולם שהייתי זוכרת מי שר את זה.
זה בכלל שיר של אלטון ג'ון8-*

את יכולה להצעיר אותי גם בחיים האמיתיים? :-P:
עובדת על זה.
אויש נו, ברור שהכוונה לא לביטלס. נו. זה לא טכנית כל להקה שיש בה רק בנים, זה ז'אנר ספציפי.
תודה!!!! כולם פה מתחכמים לי!! את מבינה למה הייתי צריכה אותך??
למה אתה לא יכול לראות את הודעה 80 ו-100? זה כ"כ רנדומלי ומוזר 8-* את -90 אתה כן יכול לראות?
כי בהודעות שמתחלקות ב20 עוברים עמוד ובגלל שהוא מנהל הוא רואה הודעות מחוקות ואז נהיה לו בלגן במעברי עמוד.
בגלל זה משתדלים לא למחוק הודעות גם אם שרשרנו לא נכון.
TELL MY WHY
זה בסה"כ כאב לב
השיר הכי טוב בעולם!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
נאו נאמבר פייב!

נערך לאחרונה ב:

didalf

Well-known member
:-D
אני מודה שאצלי זה בתחרות קשה עם הביצוע שלו עם דאג ג'ודי ל-whats going on.
לא אין מה להשוות!
זה היה אגב השיר הכי טוב בעולם עוד לפני, זה רק שדרג אותו פי כמה. ובעיקר שדרג את הסצנה.

keren or5

Well-known member
האם צפית בסדרה the morning show?
לא, אבל שמעתי עליה. את ממליצה? אני חייבת לומר שבדקתי עכשיו ואין את זה בנטפליקס, בדיסני, או בהוט vod אז הסיכוי שאני אראה את זה ממש קטן כי אין לי כוח לדודים כרגע. אבל אני זוכרת שראית היורשים ואת זה יש בהוט!
לא אמרנו שצופים יחד? מה קורה עם זה?
כן, נו, תארגנו!!
וואי כי בואי נודה בזה, נשים מתות על פנטזיות רעילות. למה חמישים גוונים של אפור מצליח? סדרת הסרטים הנוראית "after"? כל כך הרבה ספרות רומנטית רעילה? אנחנו מדברות על פמיניזם ורוצות רומנטיקה רעילה מיושנת, אין מה לעשות. זה יותר כיף, לעזאזל!
נכון!! בגלל זה הרבה פעמים אני לא אוהבת שמנתחים יצירות כאלה "פשוטו כמשמעו" כי הרבה דברים, במיוחד בסיפורים כאלה עם אלמנטים מיסטיים. כ"כ הרבה דברים הם פשוט מטאפורה לדברים אחרים, כמו שעושים נגיד לסרטים של נסיכות דיסני. על after לא שמעתי. 50 גוונים של אפור אגב התחיל כפאנפיק של דימדומים והפך למשהו בפני עצמו.

LeAnnDylan

Well-known member
לא, אבל שמעתי עליה. את ממליצה? אני חייבת לומר שבדקתי עכשיו ואין את זה בנטפליקס, בדיסני, או בהוט vod אז הסיכוי שאני אראה את זה ממש קטן כי אין לי כוח לדודים כרגע. אבל אני זוכרת שראית היורשים ואת זה יש בהוט!
זו סדרה של אפל+

didalf

Well-known member
די נו אל תעשי לי עצוב. אני אענה על השאלון שלך אח"כ

keren or5

Well-known member
|מסכה|ציטוט חודשי:|קדימה|"אישיות זה כמו סידן. זה מתחיל לברוח כשמזדקנים" - ה. דילן.
:-D לא נראה אבל כשהייתה לי אף פעם אישיות.
אולסו:

כי ראיתי מלא סרטוני ספייק מצחיקים וזה חזר בכולם.
כן, יש מצב שזה הציטוט הכי ידוע שלו.
1. היה לי יומולדת קיבלתי מתנות ואוכל וטיול ואפילו חגגתי יומולדת סוויפטית עם חברות סוויפטיות שאני יזמתי:-]
2. טיילור זכתה בגראמיז, זכתה בסופרבול, הכריזה על אלבום חדש וסיפקה לנו מאשאפים מטורפים בשירי הפתעה בשעות ערות. חודש טוב בסוויפטלנד.

כן. אני ממש מקשרת מספרים לצבעים. אני חושבת שבגלל זה אני זוכרת כ"כ הרבה תאריכים, המוח שלי צובע אותם.
8-*8-* זה נשמע ממש מוזר!
לאדעת מי מכם חננות מספיק לקרוא עיתון הארץ ולעשות 20 שאלות, אבל הייתה שם שאלה "מה זה הספוג מראשון" ואני ואחותי נחנקנו מצחוק וכשהצלחנו להרגע הסברנו להורים שלנו מה זה והראנו להם את הסרטון הזה ואז נחנקנו מצחוק שוב עוד 10 דקות. מי שלא מכיר מומלץ:
אני בשוק שיש עוד ששטוס. למה ראית את זה? זה הזכיר לי משימה מהישרדות שהם היו צריכים להטביע את עצמם בבוץ ואז לשפוך את זה לדליים (אבל רק בעזרת הגוף שלהם).
אוי שאלה יפה אבל קשה. כרגע מה שעולה לי לראש זה I will survive בשביל ה-100 :-D אני אנסה לחשוב על משהו יותר מקורי.
מעניין! זה גם לי לחשוב שגם Destiny's Child - Survivor מתאים.
אמרתי כבר? לא זוכרת8-*
וזה מאז שאני זוכרת את עצמי (נגיד אני זוכרת ביסודי עשיתי עבודה וכל ראש פרק עשיתי כותרת בצבע שמתאים למספר) ולא זה לא הצבעים של הבדידים.
וכן:
1 2 3 4 5 6 7 8 9 0
*8 יותר ורוד אבל אין פה.
*0 לבן
*העובדה שטיילור בחרה צבעים שונים לסדר האלבומים שלה מטריפה אותי בקטע הזה:-D
8-* איזה מוזר זה הדבר הזה!

Lhuna3

Well-known member
לא, אבל שמעתי עליה. את ממליצה?
בהחלט. (אני עכשיו בתחילת עונה 2)
אני חייבת לומר שבדקתי עכשיו ואין את זה בנטפליקס, בדיסני, או בהוט vod אז הסיכוי שאני אראה את זה ממש קטן כי אין לי כוח לדודים כרגע.
:-(
אבל אני זוכרת שראית היורשים
"יורשים" בלי ה'
ואת זה יש בהוט!
ואני ממליצה על זה הכי הכי הכי בעולם.
זה גם מבריק וגם מרתק וגם יש בזה הרבה פסיכולוגיה וזה גם מאוד דרמטי ומאוד עצוב וכואב, ויחד עם כל זה גם מאוד מצחיק! (אבל לוקח לזה קצת זמן)

didalf

Well-known member
:-D לא נראה אבל כשהייתה לי אף פעם אישיות.
חחחחחחחחח יש לך יש לך

כן, יש מצב שזה הציטוט הכי ידוע שלו.
כן נראה ככה

:-]|לב|

אני בשוק שיש עוד ששטוס. למה ראית את זה? זה הזכיר לי משימה מהישרדות שהם היו צריכים להטביע את עצמם בבוץ ואז לשפוך את זה לדליים (אבל רק בעזרת הגוף שלהם).
לא נראה לי שיש עוד ששטוס זה קטע ישן זה מאז שאני הייתי בגיל לששטוס בערך. ראיתי את הסרטון כי הזכירו אותו ב20 שאלות של הארץ והייתי צריכה להראות להורים שלי במה מדובר.
מעניין! זה גם לי לחשוב שגם Destiny's Child - Survivor מתאים.
מממ נכון
גם eyes open של טיילור אבל זה שיר מהפסקול של משחקי הרעב על מלחמה אז זה לא חוכמה גדולה.

8-* איזה מוזר זה הדבר הזה!
נשבעת שחשבתי שזה נפוץ יותר!!

LeAnnDylan

Well-known member
|המן|שם או כינוי: דילן
|המן|גיל בימים: 13,687
|המן|בויז באנד אהובה: אני לא הכי בענין של להקות בנים, אבל יש לי באייטונס שירים של ווסטלייף ופייב הכי הרבה מכל שאר להקות הבנים אז נגיד שהם.

|מסכה|סדרות החודש:
Lessons in Chemistry - סיימתי סוף סוף. סדרה חמודה ממש.
SVU - העונה החדשה פחות כיפית האמת. שיחזירו את רולינס לתפקיד ראשי בבקשה ותודה.
The Good Wife - זה מצחיק כי בדיוק כשהרגשתי שיש לי חסכים מרולינס ב-SVU, הגעתי לפרקים עם סופיה באישה הטובה ועכשיו יש לי קצת פחות חסכים:-]
Criminal Record - ראיתי אותה במקרה בחודש שעבר כשהייתי אצל הבוסים ואז החלטתי לסיים איתה כבר. כל השחקנים שם קצת מעצבנים אז אני לא ממליצה במיוחד, אבל היה לי מספיק מענין כדי לסיים אותה.
The Shrink Next Door - נתתי לאפל להמשיך להמליץ לי על הסדרות. חשבתי שזה יהיה יותר קומדיה אבל זה סוג של דרמה עם נגיעות קלות של קומדיה. זה לא רע אבל לא מה שחיפשתי.
Dr Death - אוי זה נורא. פיטר של פרינג' פשוט איום בתפקיד הזה. ז"א הוא משחק נפלא אבל הדמות שלו פשוט מחרידה ולא הצלחתי להביא את עצמי לסיים את הסדרה הזאת. אני לא מאמינה שזה מבוסס על סיפור אמיתי. מחריד בעיני.
La Brea - השתמשתי בה כתירוץ לעשות אופניים בחדר כושר. אחרת אין סיכוי שאפדל 40 דקות בעצמי. אבל עכשיו היא הסתיימה ואין לי סיבה להמשיך לפדל:-D
The Morning Show - אני לא יכולה לשרוד חודש שלם בלי בייבי בוי|לב|

|מסכה|סרטי החודש: אני זוכרת שראיתי משהו אבל התרשלתי עם הפתקים אז אני לא זוכרת מה.
|מסכה|שירי החודש: לאחרונה אני ממש חזק בקטע של בילי ג'ואל. יש לי גם קראש לא מוסבר על מנהל המלון שליד העבודה שלי רק כי הוא דומה לבילי. ולא, אני לא חושבת שבילי ג'ואל חתיך. בכלל. גם לא כשהיה צעיר. אבל אני כל כך אוהבת אותו שלא אכפת לי איך הוא נראה:-D
בכל מקרה הנחרשים של החודש היו:
Turn the Lights Back On
The Longest Time
'The Downeaster 'Alexa
And So It Goes

מה שמצחיק זה שנזכרתי שאהבתי כל מיני ביצועים של מתמודדים באיידול לשירים שלו (במיוחד את של פיליפ, אליס, סקיילר וג'נל ארת'ור) אבל עכשיו כששמעתי אותם שוב הם פתאום נשמעים לי נוראיים בהשוואה לגרסאות שלו.

|מסכה|ספר החודש: לא זוכרת אם סיימתי את הספר של ריס בינואר או בפברואר, אבל התחלתי את הספר של צ'לסי הנדלר - Life Will Be the Death of Me וציפיתי לאיזה ספר מצחיק כמו הספרים הקודמים שלה אבל האמת שהוא יחסית מאוד רציני והיא מספרת בו על ההארות שהיו לה בטיפול הפסיכולוגי שסוף סוף הסכימה לקחת חלק פעיל בו. דיברה על כל מיני טראומות מהילדות שלו ואיך הן עיצבו אותה, והיא ממש עושה מסע שלם לגילוי עצמי וזה די מרתק אם להודות באמת.
|מסכה|דמויות החודש: בייבי בוי שלי כמובן. וגם ברדלי קטנה של עונה 1. סיפרתי לכם שכפיתי על הבוסים שלי לראות את תוכנית הבוקר? (אני כבר לא עוקבת אחרי מה אני מספרת לכם ומה לא:-D) [הייתי בטוחה אגב שהם לא יאהבו במיוחד, קשה לי להסביר בדיוק למה, במקרה שלה כי היא בטח לא תבין הרבה מהרפרנסים והתרבות עצמה ובמקרה שלו כי הוא מעדיף אקשן, אבל שניהם ממש נהנו!]
וגם פיטר, אלישיה, איליי, מריסה וסופיה באישה הטובה.
|מסכה|שחקני החודש: בילי קרודאפ וריס ווית'רספון|לב|
|מסכה|קראש החודש: יש לי חברת דרו חדשה שכל הזמן שולחת לי גיפים וסרטונים של דרו ומודה שפיתחתי אובססיה חדשה אליה|מאוהב||מאוהב| (לדרו, כן? לא לחברה😅)
thumbnail_IMG_0872.jpg thumbnail_IMG_0874.jpg
|מסכה|ציטוט חודשי: בא לכם כמה ציטוטי בוסית? כי לא עשיתי כאלה די הרבה זמן-
1. [סיפור רקע - הבוס שלי לימד אותי לנהוג והוא מה שנקרא - נהג שודים. אניווי, נסעתי עם הבוסית ללוס אנג'לס ובדרך חזרה היא נסעה בצורה קצת מפחידה והורידה לי איזה 20 שנה מהחיים. איפשהו במהלך הנסיעה צעקתי עליה שתתמקד בכביש ותסע בזהירות והיא מצידה טענה שלי אין זכות להתלונן כי] "כפרה, את לא רחוקה מהתפוח":-D:-D
2. [סיפור רקע - האמת שאני אפילו לא זוכרת את ההקשר אבל הבוסית התחילה לשיר את שיר האלף בית, והיא כזה "אלף אוהל בית זה בית" ואז הגיעה ל-ה' ו-ו' ומשום מה לא הצליחה להיזכר מה זה ו'. גם לי משום מה היה בלאק אאוט וניסיתי להיזכר מה זה ו'. ואז אחרי שהיא חושבת איזה חצי דקה היא מכריזה בניצחון] "אה!! אני יודעת, ו' זה סיוון!!" (אל תבקשו הסבר, לא נראה לי שגם היא יודעת מה עובר לה בראש)
3. [סיפור רקע - תיכננו לנסוע לביג בר כל החברה (או לפחות כל הישראלים בחברה) ובגלל שזה על הר ממש גבוה ותלול ויורד שלג, לא כל רכב יכול לנסוע שם בצורה בטוחה אז תהיתי בקול עם איזה רכבים ניסע [היינו קבוצה של 14] ואמרתי שבטח לא נוכל לקחת את הרכב של הבוסית ואז היא מסכלת על הבוס וכזה] "אמרת שאפשר לנסוע באוטו שלי כי יש לי ארבע גלגלים!"
4. [סיפור רקע - הבוסית קנתה טלפון חדש אבל לא כל התמונות שלה עברו אליו, אז שאלתי אותה "מה, לא עשית גיבוי?" והיא בתגובה] "לא היה לי מספיק אוויר".

|מסכה|סיבה למסיבה: אין לי האמת. אני בדיכאון. אני אמורה לטוס לבת דודה שלי חודש הבא לפסח והחלטתי לנצל את זה שאני בחוף המזרחי כדי ללכת לתוכנית של דרו. אבל היא שיחררה כרטיסים לשבוע שלפני שאני שם ולשבוע שאחרי שאני שם ורק לא לימים שאני אשכרה בניו יורק. בא לי לבכות זה כל כך לא הוגן😭😭😭😭😭😭😭😭😭
|מסכה|למתקדמים: סיפור החודש: השותפה שלי בדיוק חזרה הביתה והיא צריכה להאכיל אותי אז סיפורים אח"כ. וגם במילא סיפרתי לכם כמה מיני סיפורים בשאלות הקודמות.
|מסכה|למה אתם מצפים בחודש מרץ: מחזמר של אידינה שבוע הבא.

|רעשן|כמה רשתות חברתיות יש לכם ובכמה אתם פעילים? נראה לי שטכנית יש לי את רוב האפליקציות על הטלפון - פייסבוק, אינסטגרם, טוויטר, טיק טוק, סנאפצ'ט, ט'רדס, טוויץ', רדיט, טמבלר ופריסקופ. אבל אני נכנסת רק לאינסטגרם ואיזה פעם בשבוע בודקת שהפייסבוק בחיים. כל השאר סתם תופסות לי מקום בטלפון בלי סיבה.
|רעשן|סינסתזיה היא תופעה שבה המוח מקשר בין שני חושים שונים. למשל לראות מספרים בצבעים או צלילים שגורמים להרגיש טעם מסויים. האם יש לכם את זה? איך זה מתבטא? אין לי את זה אבל זה נשמע מטריד.
|רעשן|למה דמות החודש שלכם תתחפש במסיבת פורים? בייבי בוי יתחפש לאלביס וישיר דואט עם ברדלי שתתחפש לג'ון קרטר כמובן (כן, לא אכפת לי מג'וני קאש:-D)
|רעשן|איזה שיר שאתם אוהבים יכול להתאים כפתיח לסדרה שאתם אוהבים? אני לא מצליחה לחשוב על שום שיר שהוא לא The Downeaster Alexa כי בדיוק שמעתי אותו ואני רעבה אז המוח לא חושב על כלום. והשיר הזה יתאים רק לאיזה סדרה שמתרחשת על המים. אז אולי מפרשים שחורים? לאדעת.
|רעשן|לייף האק שגיליתם באינטרנט ואשכרה שווה משהו? טוב התחלתי את השאלון עם המון מוטיבציה ועכשיו אני סתם רעבה אז אני אחשוב על זה אחרי שאוכל ואחזור אליכם עם תשובה.

|1מצלמה|תמונה/סרטון/מתכון לאוזן המן שתרצו לשתף עם הכיתה:
וואי כשהיינו בלוס אנג'לס הלכנו לסופר הכשר וקנינו אוזני המן עם פרג וחלבה וזה עשה אותי מאושרת (עד שגיליתי על החדשות על דרו;-()
טוב ביי.

keren or5

Well-known member
*לא זכרתי שכריסטינה אגילרה משתתפת בMoves like jugger
גם אני לא!
אגב אני בהתחלה כשהשיר הזה יצא אז הוא נשמע לי בלתי נסבל, אבל אחרי שארץ נהדרת עשו את זה:
:-D:-D
:-D :-D זה מעולה!
חוץ מזה עדי|נחש| הייתה מאוד נחרצת בעבר שאין סיכוי שהיא תכין שאלון, ואז היא הכינה.
נכון שהיה צורך באסון לאומי נוראי כדי להביא לזה,
אבל אני מאמין שיש סיכוי לאירוע דרסטי מספיק עד ספטמבר שיביא גם אותך למצב הנפשי הדרוש בשביל שאלון.
אפשר רק לקוות לעוד אסון בקנה מידה כזה 🤞
חבל דווקא יכולות להיות לך שאלות מעניינות.
אני יכולה לעזור לך. (למשל תביאי לי שאלות שבא לך לשאול ואני אסדר לשאלון)
אני אנסה לחשוב על שאלות
כל הסדרות שהצטברו לי כבר מרגישות כמו משימות שאני צריכה להשלים מאשר משהו שאני עושה בשביל הכיף.
אני מזמן מרגישה ככה.
אבל זה דיי חלק מהמהות של הפורום הזה לשתף בהתפנגרליות מביכות.
|כןן
למרות שלקראת סוף סדרה אני גם כבר רוצה לסיים כמו עם באפי כי אני כבר רוצה שיהיה לי מותר לחפש דברים ונמאס לי להזהר מספוילרים, במיוחד אחרי צפיה ארוכה.
זה היה ככה או סתם פשוט נמאס לך?
כן היה לי משהו דומה עם ה-100, בגלל זה אני פוחדת להתחיל סדרה ארוכה. האמת שמה שיותר מדויק זה שהייתי רוצה נגיד כשראיתי את ה-100 לראות סרטונים ביוטיוב בקטעים מסויימים שהגעתי אליהם, אבל בלי שיהיה ספוילרים. וחשבתי על דרך לעשות את זה. נגיד אני מגיעה לפרק 407, ואני נורא רוצה לראות עריכה של דמות/שיפ אבל בלי ספוילרים, אני צריכה לחזור אחורה בזמן ליום ששידרו בו את הפרק הזה ואז כל העריכות ביוטיוב יהיו בלי ספוילרים. ואז אני צריכה לחזור להווה ולהמשיך לראות.
אני ממליצה על זה הכי הכי הכי בעולם.
זה גם מבריק וגם מרתק וגם יש בזה הרבה פסיכולוגיה וזה גם מאוד דרמטי ומאוד עצוב וכואב, ויחד עם כל זה גם מאוד מצחיק! (אבל לוקח לזה קצת זמן)
אבל עכשיו ראיתי שרעות לא אהבה. וגם נראה לי שאני יודעת מה הספוילר שהיא מדברת עליו (למרות שאני לא יודעת כמה זזה יהרוס לי)
לא נראה לי שיש עוד ששטוס זה קטע ישן זה מאז שאני הייתי בגיל לששטוס בערך. ראיתי את הסרטון כי הזכירו אותו ב20 שאלות של הארץ והייתי צריכה להראות להורים שלי במה מדובר.
מה? אז איך זכרת? ולמה הייתה שאלה על קטע קטן מהעבר בששטוס ב-20 שאלות של הארץ? מי אמור לזכור את זה? 8-*
אה, תגידי, שמעתי על הסדרה החדשה עם בלאמי? את מתכוונת לראות אותה? ראיתי פרק ראשון לפי הרבה זמן והוא ממש חמוד שם. ורציתי להמשיך אבל אי לי כוח לראות סדרות (כאילו זה בתיכנון שלי להמשיך פשוט איןן לי כוח לראות סדרות)

didalf

Well-known member
|המן|גיל בימים: 13,687
כל הכבוד
|המן|בויז באנד אהובה: אני לא הכי בענין של להקות בנים, אבל יש לי באייטונס שירים של ווסטלייף ופייב הכי הרבה מכל שאר להקות הבנים אז נגיד שהם.
כל הכבוד#2 על תשובה לעניין!

La Brea - השתמשתי בה כתירוץ לעשות אופניים בחדר כושר. אחרת אין סיכוי שאפדל 40 דקות בעצמי. אבל עכשיו היא הסתיימה ואין לי סיבה להמשיך לפדל:-D
הייתה לי בעיה כזאת:-D

|מסכה|סרטי החודש: אני זוכרת שראיתי משהו אבל התרשלתי עם הפתקים אז אני לא זוכרת מה.
חוסר מקצועיות

יש לי גם קראש לא מוסבר על מנהל המלון שליד העבודה שלי רק כי הוא דומה לבילי.
:-D:-D:-D

אוו אני אוהבת את זה כי זה אקפלה

סיפרתי לכם שכפיתי על הבוסים שלי לראות את תוכנית הבוקר? (אני כבר לא עוקבת אחרי מה אני מספרת לכם ומה לא:-D) [הייתי בטוחה אגב שהם לא יאהבו במיוחד, קשה לי להסביר בדיוק למה, במקרה שלה כי היא בטח לא תבין הרבה מהרפרנסים והתרבות עצמה ובמקרה שלו כי הוא מעדיף אקשן, אבל שניהם ממש נהנו!]
לא זכור לי שסיפרת. אני שמחה שהם נהנו. באמת לא נשמע מתאים להם ממה שסיפרת עליהם:-D

|מסכה|קראש החודש: יש לי חברת דרו חדשה שכל הזמן שולחת לי גיפים וסרטונים של דרו ומודה שפיתחתי אובססיה חדשה אליה|מאוהב||מאוהב| (לדרו, כן? לא לחברה😅)
thumbnail_IMG_0872.jpg
thumbnail_IMG_0874.jpg
אובססיה חדשה כאילו היא נעלמה לאנשו:-D אבל איזה כיף מישהי לחלוק איתה את זה.

|מסכה|ציטוט חודשי: בא לכם כמה ציטוטי בוסית? כי לא עשיתי כאלה די הרבה זמן-
1. [סיפור רקע - הבוס שלי לימד אותי לנהוג והוא מה שנקרא - נהג שודים. אניווי, נסעתי עם הבוסית ללוס אנג'לס ובדרך חזרה היא נסעה בצורה קצת מפחידה והורידה לי איזה 20 שנה מהחיים. איפשהו במהלך הנסיעה צעקתי עליה שתתמקד בכביש ותסע בזהירות והיא מצידה טענה שלי אין זכות להתלונן כי] "כפרה, את לא רחוקה מהתפוח":-D:-D
2. [סיפור רקע - האמת שאני אפילו לא זוכרת את ההקשר אבל הבוסית התחילה לשיר את שיר האלף בית, והיא כזה "אלף אוהל בית זה בית" ואז הגיעה ל-ה' ו-ו' ומשום מה לא הצליחה להיזכר מה זה ו'. גם לי משום מה היה בלאק אאוט וניסיתי להיזכר מה זה ו'. ואז אחרי שהיא חושבת איזה חצי דקה היא מכריזה בניצחון] "אה!! אני יודעת, ו' זה סיוון!!" (אל תבקשו הסבר, לא נראה לי שגם היא יודעת מה עובר לה בראש)
3. [סיפור רקע - תיכננו לנסוע לביג בר כל החברה (או לפחות כל הישראלים בחברה) ובגלל שזה על הר ממש גבוה ותלול ויורד שלג, לא כל רכב יכול לנסוע שם בצורה בטוחה אז תהיתי בקול עם איזה רכבים ניסע [היינו קבוצה של 14] ואמרתי שבטח לא נוכל לקחת את הרכב של הבוסית ואז היא מסכלת על הבוס וכזה] "אמרת שאפשר לנסוע באוטו שלי כי יש לי ארבע גלגלים!"
4. [סיפור רקע - הבוסית קנתה טלפון חדש אבל לא כל התמונות שלה עברו אליו, אז שאלתי אותה "מה, לא עשית גיבוי?" והיא בתגובה] "לא היה לי מספיק אוויר".
אני מתה עליה:-D:-D
*ו' סיוון זה שבועות אז אולי משם זה בא לה?

|מסכה|סיבה למסיבה: אין לי האמת. אני בדיכאון. אני אמורה לטוס לבת דודה שלי חודש הבא לפסח והחלטתי לנצל את זה שאני בחוף המזרחי כדי ללכת לתוכנית של דרו. אבל היא שיחררה כרטיסים לשבוע שלפני שאני שם ולשבוע שאחרי שאני שם ורק לא לימים שאני אשכרה בניו יורק. בא לי לבכות זה כל כך לא הוגן😭😭😭😭😭😭😭😭😭
לאאאאאאאאאאאאאא דרו לא יפה!!;-(

|מסכה|למה אתם מצפים בחודש מרץ: מחזמר של אידינה שבוע הבא.
אוף למה כל הכיף אצלך?:-(

|רעשן|כמה רשתות חברתיות יש לכם ובכמה אתם פעילים? נ, ט'רדס, טוויץ', רדיט, טמבלר ופריסקופ.
למה יש לך את כל אלה?:-0

|רעשן|לייף האק שגיליתם באינטרנט ואשכרה שווה משהו? טוב התחלתי את השאלון עם המון מוטיבציה ועכשיו אני סתם רעבה אז אני אחשוב על זה אחרי שאוכל ואחזור אליכם עם תשובה.
בתיאבון

וואי כשהיינו בלוס אנג'לס הלכנו לסופר הכשר וקנינו אוזני המן עם פרג וחלבה וזה עשה אותי מאושרת (עד שגיליתי על החדשות על דרו;-()
מה יהיה איתך והטעם הקלוקל שלך באזני המן?|בוקס|

didalf

Well-known member
אני אנסה לחשוב על שאלות
יאייייי

אני מזמן מרגישה ככה.
:-(

כן היה לי משהו דומה עם ה-100, בגלל זה אני פוחדת להתחיל סדרה ארוכה. האמת שמה שיותר מדויק זה שהייתי רוצה נגיד כשראיתי את ה-100 לראות סרטונים ביוטיוב בקטעים מסויימים שהגעתי אליהם, אבל בלי שיהיה ספוילרים.
בדיוק זה.
וחשבתי על דרך לעשות את זה. נגיד אני מגיעה לפרק 407, ואני נורא רוצה לראות עריכה של דמות/שיפ אבל בלי ספוילרים, אני צריכה לחזור אחורה בזמן ליום ששידרו בו את הפרק הזה ואז כל העריכות ביוטיוב יהיו בלי ספוילרים. ואז אני צריכה לחזור להווה ולהמשיך לראות.
חחחח קראתי שמצאת דרך לעשות את זה חשבתי כבר באמת ואז התחלת עם מסע בזמן:-D

מה? אז איך זכרת? ולמה הייתה שאלה על קטע קטן מהעבר בששטוס ב-20 שאלות של הארץ? מי אמור לזכור את זה? 8-*
כי זה רץ ברשת מלא שנים זה קטע כ"כ הזוי שזה הפך לבדיחת רשת מוכרת. הפשוטע מזכירה את זה הרבה.
ו20 שאלות של הארץ זה ה-מקום לשאלות הזויות. זה והתשבץ שלהם|בוקס|
אה, תגידי, שמעתי על הסדרה החדשה עם בלאמי? את מתכוונת לראות אותה? ראיתי פרק ראשון לפי הרבה זמן והוא ממש חמוד שם. ורציתי להמשיך אבל אי לי כוח לראות סדרות (כאילו זה בתיכנון שלי להמשיך פשוט איןן לי כוח לראות סדרות)
איזה? יש 2.
יש אחת עם זאת ששיחקה את ביאנקה בשיימלס שאני יודעת שיש ביס והתכוונתי לראות אבל לא ראיתי. נראה לי שג'ולס ראתה אבל לא זוכרת אם אהבה.
ויש לו משהו שהוא כאילו מת ומציק לחבר שלו בתור רוח שראיתי לזה טריילר אבל לא נראה לי שזה משודר איפשהו בארץ.
קצת קשה לי כשהוא עם מבטא אוסטרלי וקול גבוה. כשהוא לא בלאמי עם הקול הנמוך הרציני אני מתבלבלת:-D

למעלה