The Love Boat מרץ 2024 – סיכום חודש 🌺🍫🐣✈️🗿🥊🎼

keren or5

Well-known member
Dr Death - אוי זה נורא. פיטר של פרינג' פשוט איום בתפקיד הזה. ז"א הוא משחק נפלא אבל הדמות שלו פשוט מחרידה ולא הצלחתי להביא את עצמי לסיים את הסדרה הזאת. אני לא מאמינה שזה מבוסס על סיפור אמיתי. מחריד בעיני.
בשבילי הוא תמיד פייסי מדוסון קריק לא משנה במה הוא עוד ישחק. ונכן סדרה מזעזעת? פלא שאהבתי אותה? :-D
אין לי האמת. אני בדיכאון. אני אמורה לטוס לבת דודה שלי חודש הבא לפסח והחלטתי לנצל את זה שאני בחוף המזרחי כדי ללכת לתוכנית של דרו. אבל היא שיחררה כרטיסים לשבוע שלפני שאני שם ולשבוע שאחרי שאני שם ורק לא לימים שאני אשכרה בניו יורק. בא לי לבכות זה כל כך לא הוגן😭😭😭😭😭😭😭😭😭
|חיבוק|
כי זה רץ ברשת מלא שנים זה קטע כ"כ הזוי שזה הפך לבדיחת רשת מוכרת. הפשוטע מזכירה את זה הרבה.
8-* וואלה? אף פעם לא נתקלתי בזה.
ויש לו משהו שהוא כאילו מת ומציק לחבר שלו בתור רוח שראיתי לזה טריילר אבל לא נראה לי שזה משודר איפשהו בארץ.
קצת קשה לי כשהוא עם מבטא אוסטרלי וקול גבוה. כשהוא לא בלאמי עם הקול הנמוך הרציני אני מתבלבלת:-D
זה! יש את זה בהוט. לא יודעת, אהבתי את המבטא האוסטרלי שלו.

didalf

Well-known member
בשבילי הוא תמיד פייסי מדוסון קריק לא משנה במה הוא עוד ישחק. ונכן סדרה מזעזעת? פלא שאהבתי אותה? :-D
חחחחחחחחח את נוראית:-D

זה! יש את זה בהוט.
וואלה? לא ידעתי שמישהו הביא את זה לארץ בכלל. איך קוראים לזה? אני אבדוק אם יש גם ביס.
לא יודעת, אהבתי את המבטא האוסטרלי שלו.
הוא חמוד נורא אבל מודה שיותר סקסי לו הקול בלאמי.

בדיוק הם היו עכשיו כמעט כולם בכנס מעריצים, חמודים|לב|
1710715749591.png 1710715835387.png

keren or5

Well-known member
וואלה? לא ידעתי שמישהו הביא את זה לארץ בכלל. איך קוראים לזה? אני אבדוק אם יש גם ביס.
בין העולמות - In Limbo באנגלית-
הוא חמוד נורא אבל מודה שיותר סקסי לו הקול בלאמי.
אני אוהבת אותו בשני הקולות, אבל זה באמת גורם לו להיראות כמו דמות אחרת קצת עם המבטא.
בדיוק הם היו עכשיו כמעט כולם בכנס מעריצים, חמודים|לב|
1710715749591.png
1710715835387.png
חמודים! אני לא מזהה את כל מי שבשחור לבן. וזה גם נראה שיש 2 בלאמי בשורה השלישית (אבל האיש עם הזקן זה כנראה מישהו אחר שאני לא מזהה)

LeAnnDyIan

Well-known member
חמודים! אני לא מזהה את כל מי שבשחור לבן. וזה גם נראה שיש 2 בלאמי בשורה השלישית (אבל האיש עם הזקן זה כנראה מישהו אחר שאני לא מזהה)
ההוא עם הזקן זה פ׳ין? אני לא מצליחה להבין מי זה יכול להיות.
חוץ ממנו היחידה שלא זיהית זו מי שבין קלארק לאמורי

didalf

Well-known member
בין העולמות - In Limbo באנגלית-
לא אין:-(
תעדכני אם את ממשיכה לראות ואם זה שווה דודים.

חחח זה פין!
מימין לשמאל:
שורה עליונה: בלאמי, קלארק, מעריצה, אמורי, פין, אוקטביה.
שורה אמצעית: מונטי, מאדי, אקו, הופ, ג'וזי
שורה תחתונה: הרפר, ג'ורדן, רואן, בקה/אלי.
1710717025828.png

LeAnnDylan

Well-known member
|המן|בויז באנד אהובה:|קדימה|וואן דיירקשן
הופתעתי ולא הופתעתי:-D
|מסכה|שירי החודש:|קדימה|6 שירים שנתקעו לי בראש אז שידכתי אותם לפלייליסט הכי רנדומלי אי פעם שאני שומעת בלופים:
צפה בקובץ המצורף 99649
סוף סוף יש לך שירים של טיילור שאני מכירה:-D
|מסכה|שחקני החודש:|קדימה|טיילור סוויפט משחקת לי בלבבבבבבבבבבבבבב

|מסכה|קראש החודש:|קדימה|בעליי החתיךךך שהפציע לצפות באיזה משחק כדורגל וסיפק תמונות HD ולא פפרצי מגורען לראשונה מזה חצי שנה!!|מאוהב|
צפה בקובץ המצורף 99650 צפה בקובץ המצורף 99651
כל הכבוד לו. דואג שלא תרעי בשדות זרים.
|מסכה|ציטוט חודשי:|קדימה|"אישיות זה כמו סידן. זה מתחיל לברוח כשמזדקנים" - ה. דילן.
פחח אני לא מאמינה שזכרת את זה:-D
|מסכה|סיבה למסיבה:|קדימה|1. היה לי יומולדת קיבלתי מתנות ואוכל וטיול ואפילו חגגתי יומולדת סוויפטית עם חברות סוויפטיות שאני יזמתי:-]
פשש מי זאת האושיה הזאת. כל הכבוד אני גאה בך.
2. טיילור זכתה בגראמיז, זכתה בסופרבול, הכריזה על אלבום חדש וסיפקה לנו מאשאפים מטורפים בשירי הפתעה בשעות ערות. חודש טוב בסוויפטלנד.
👏👏👏👏
|מסכה|למתקדמים: סיפור החודש:|קדימה|זה לא סיפור מרתק במיוחד אבל שישי אחד אני גררתי את המשפחה שלי למיני טיולון פריחה (כשבד"כ הם הטיילנים ואני הנגררת). וכולם הודו לי כי הם מאד היו זקוקים לטיול הזה.
את הופכת לעדימון שאני לא מכירה.
|מסכה|למה אתם מצפים בחודש מרץ:|קדימה|פורים? לא ככ השנה האמת. שיעבור ויגיע אפריל.
כן.
|רעשן|כמה רשתות חברתיות יש לכם ובכמה אתם פעילים?|קדימה|תפוז נחשב? יש לי טיקטוק וטוויטר שהם נטו לצפיה. אינסטגרם מעלה מידי פעם. ופייסבוק פעילה רק בקבוצה הסגורה של הסוויפטים. לא העליתי כלום לפרופיל כבר שנים.
מה יש לראות בטוויטר חוץ מאנטישמים?
|רעשן|סינסתזיה היא תופעה שבה המוח מקשר בין שני חושים שונים. למשל לראות מספרים בצבעים או צלילים שגורמים להרגיש טעם מסויים. האם יש לכם את זה? איך זה מתבטא?|קדימה|כן. אני ממש מקשרת מספרים לצבעים. אני חושבת שבגלל זה אני זוכרת כ"כ הרבה תאריכים, המוח שלי צובע אותם.
נראה לי שגם אם המוח שלי היה צובע תאריכים לא הייתי זוכרת אותם. אני לא זוכרת צבעים ומספרים באותה מידה:-D
|רעשן|לייף האק שגיליתם באינטרנט ואשכרה שווה משהו?|קדימה|אוקי זה מטומטם קצת אבל למלא מגשי קרח באלכסון, כאילו לתת למים לזרום למטה.
מה זה נותן לך?
הספוג מראשון חחחחחחחחחחחחחחחחחח:-D
לאדעת מי מכם חננות מספיק לקרוא עיתון הארץ ולעשות 20 שאלות, אבל הייתה שם שאלה "מה זה הספוג מראשון" ואני ואחותי נחנקנו מצחוק וכשהצלחנו להרגע הסברנו להורים שלנו מה זה והראנו להם את הסרטון הזה ואז נחנקנו מצחוק שוב עוד 10 דקות. מי שלא מכיר מומלץ:
אמאל'ה איזה ילד אומלל. הייתי תולה את עצמי באמבטיה אחרי זה.

LeAnnDylan

Well-known member
|המן|גיל בימים: באה
זו חידה?|תוהה|
* ובעיקר: תרגיע, גם חזרה לעונה אחרונה, והחודש גם נפטר אחד השחקנים הבולטים בה - ריצ'ארד לואיס, ששיחק בתפקיד עצמו, והויכוחים המטופשים שלו עם לארי היו אחד הדברים שהכי אהבתי בסדרה. באופן אירוני בפרק האחרון ששודר ממש לפני מותו, הם מתווכחים על הצוואה שלו.
:-(
|מסכה|שירי החודש:
וואו מהפנט.
|מסכה|ספר החודש: עדיין עם טרילוגיית ה-Silo (זה טוב, אבל גם מדכא).
קצת בא לי לקרוא כי העונה הראשונה הסתיימה במתח ובא לי לדעת מה קורה בהמשך. אבל אני גם מכירה את עצמי ויודעת שזה לא יקרה. אז אולי תעשי לי ספוילר ותגלי לי? בעצם לא. פויה ספוילרים.
סיבה למסיבה: הכנתי לעצמי לו"ז שבועי, ועמדתי בו (כבר שבועיים רצופים)!
כל הכבוד!!!
|מסכה|למתקדמים: סיפור החודש: היה לנו מפגש משפחתי במסעדה בצפון שהיה נחמד מאוד.
איך השמטת מה אכלת?
|מסכה|למה אתם מצפים בחודש מרץ: ל...כלום! בעצם אמור להיות לי מפגש מסויים עבודה עם אנשים שאני לא מכירה, ואני מקווה שזה ילך טוב.
לא יודעת אם הוא כבר התקיים, אם כן מקווה שהלך טוב, ואם עדין לא אז שיהיה בהצלחה!
|רעשן|כמה רשתות חברתיות יש לכם ובכמה אתם פעילים? פעילה רק בתפוז ופייסבוק. אין לי אינסטה אפילו. כלומר בעיקרון יש לי וגם טיקטוק ו-X, אבל זה לא חשבונות פעילים, אלא דברים שפתחתי לצורכי עבודה, ואני לא מעלה בהם כלום.
אני מקווה שלא אטרך רשת חברתית לעבודה בחיים. איזה יאוש זה.
|רעשן|למה דמות החודש שלכם תתחפש במסיבת פורים? :-D אפא היא משהו שמכונה "ביזון מעופף" (אבל עם 6 רגליים משום מה) אז אני מניחה שהיא יכולה להתחפש לציפור. או לזחל. אבל היא תצטרך תחפושת מאוד מאוד גדולה.
8-*8-*
|רעשן|איזה שיר שאתם אוהבים יכול להתאים כפתיח לסדרה שאתם אוהבים? אוי שאלה יפה אבל קשה. כרגע מה שעולה לי לראש זה I will survive בשביל ה-100 :-D אני אנסה לחשוב על משהו יותר מקורי.
הייתי שמחה לראות את כולם שרים i will survive ואז שיידי צץ ומגיב להם ב-"לא אתם לא"
|1מצלמה|תמונה/סרטון/מתכון לאוזן המן שתרצו לשתף עם הכיתה:
האפיפיור החדש נבחר:
:-D:-D:-D

LeAnnDylan

Well-known member
1 2 3 4 5 6 7 8 9 0
*8 יותר ורוד אבל אין פה.
מה זאת אומרת אין פה?
תלכי ותמצאי לי את הורוד שלך, אני צריכה לדעת באיזה ורוד מדובר!
אוקיי אז במקרה של הביטלס זה כבר להקה של גופות ברובה :-D
:-D
א. אני שמה את הלו"ז בטבלת אקסל, ומסמנת בירוק יפה את מה שעמדתי בו, ובאדום לא יפה את מה שלא (עוד לא קרה).
ב. אני מקצה לעצמי מראש פרסים, נניח אם כל השבוע עמדתי במטלה של לעבוד על הפרויקט מינימום שעה ביום. כנ"ל למטלות אחרות. הפרסים כרגע הם דברים טעימים, שבגלל שאני מנסה להוריד במשקל (או לפחות לא להעלות) אז אני כרגע משתדלת למנוע מעצמי ברגיל. אז לדוגמה אם עמדתי ביעד, מותר לי לאכול מילקי אחד (בלי רגשות אשמה).
אני רק מקווה שהשיטה תמשיך לעבוד לי, כי מהיכרות עם עצמי, אני לא מתמידה לאורך זמן בדברים.
זו נשמעת לי אחלה שיטת וגם אני רוצה מילקי.
אין לנו פה מילקי:-(
הלכתי בשבוע שעבר לספר הישראלי בלוס אנג'לס והיה להם שם מוקה יטבתה. אתם יודעים כמה שנים לא שתיתי את זה??? 10!! עשר שנים שלמות!!
כל כך התלהבתי שראיתי את זה שם ואפילו שהתאריך תפוגה של זה היה באותו יום קניתי את זה ושתיתי את כל הבקבוק בבת אחת. כמובן שרציתי להקיא אחר במשך 5 שעות אבל זה לגמרי היה שווה את זה והייתי עושה את זה שוב בלי לחשוב פעמים! אז פעם הבאה שאת אוכלת מילקי תהני ממנו גם בשבילי:-P:
נזכרתי עכשיו בשיר הזה:
וואו לא הייתי זוכרת בחיים שקיים שיר כזה בכלל. מה שמצחיק זה איך שלחצתי פליי והוא התחיל לשיר נזכרתי כמעט בכל המילים.
אגב אני בהתחלה כשהשיר הזה יצא אז הוא נשמע לי בלתי נסבל, אבל אחרי שארץ נהדרת עשו את זה:
טוב זה ממש מצחיק. את השיר המקורי (ואת מארון 5 באופן כללי) אני לא סובלת.
סדרות החודש: סיימתי את יורשים סוף סוף!
בשעה טובה!
דמויות החודש: שיב, רומן, לוגן, קנדל, גרג, טום וקונור מיורשים.
איכס מי בוחר בקונור? (כאילו חוץ מלונה:-D)
שחקני החודש: בריאן קוקס, שרה סנוק, ג'רמי סטרונג, קירן קאלקין.
וואי ראיתי בחודש שעבר האישה הטובה וג'רמי סטרונג משחק שם את הבחור הזה שאחרי על הסקרים בקמפיין של פיטר והוא כזה צעיר ויצור. ואז ביורשים הוא עדין יצור. אבל כבר לא צעיר:-D
קראק החודש:
אני לא יכולה עם הסרטון הזה ראיתי אותו כבר עשרות פעמים ועדיין לא נמאס לי :-D
את שינית את זה לקראק או שעדימון כתבה את זה? אני עצלה מידי מכדי ללכת לבדוק|תוהה|
you’ll see someday i’m gonna leave you, and i’m gonna get that best buy (bi) rewards card
סיבה למסיבה: ויקטור ומבניאמה זוכה שוב ברוקי החודש וגם עושה כל מיני דברים שומטי לסתות וגם הספרס ניצחו שני משחקים שלמים הידד!
קולולולולולולולולולו!!!!
למתקדמים: סיפור החודש: אין סיפור יש קיטורים, אני חולה ומגעיל לי ונמאס לי 😭
בעעע לא כיף :-(
תרגישי טוב|4U|
למה אתם מצפים בחודש מרץ: שעון קיץ
מתי אתם מחליפים באמת? נמאס לי לנסות לחשב את השעה בארץ עד שתזיזו|חבול|
תמונה/סרטון/מתכון לאוזן המן שתרצו לשתף עם הכיתה:

צפה בקובץ המצורף 99971 צפה בקובץ המצורף 99972

didalf

Well-known member
הופתעתי ולא הופתעתי:-D
למה ולמה?
סוף סוף יש לך שירים של טיילור שאני מכירה:-D
ווהו
בדיוק ככה!

כל הכבוד לו. דואג שלא תרעי בשדות זרים.
נכון, נסיכי.
פחח אני לא מאמינה שזכרת את זה:-D
אמרתי לך שאני רוצה את זה כציטוט חודשי אז זכרתי!
פשש מי זאת האושיה הזאת. כל הכבוד אני גאה בך.
תודה תודה. זה הדילן הפנימית שבי.

את הופכת לעדימון שאני לא מכירה.
אני גם. מי אני??:-0

מה יש לראות בטוויטר חוץ מאנטישמים?
אני חוסמת אנישטימים. אבל בגדול אין זה המקום הכי מתסכל בעולם אבל הוא מתרפרש כל הזמן ומשעמם לי. זה איום ונורא.

מה זה נותן לך?
זה מתמלא מהר יותר ובלי שישפריץ עלי מים.

אמאל'ה איזה ילד אומלל. הייתי תולה את עצמי באמבטיה אחרי זה.
:-D:-D

הייתי שמחה לראות את כולם שרים i will survive ואז שיידי צץ ומגיב להם ב-"לא אתם לא"

מה זאת אומרת אין פה?
פה בתפוז
אהה יש אפשרות לשים ממש מספר של צבע לא שמתי לב אף פעם יפה.
8 זה נראה לי.

כל כך התלהבתי שראיתי את זה שם ואפילו שהתאריך תפוגה של זה היה באותו יום קניתי את זה ושתיתי את כל הבקבוק בבת אחת. כמובן שרציתי להקיא אחר במשך 5 שעות אבל זה לגמרי היה שווה את זה והייתי עושה את זה שוב בלי לחשוב פעמים! אז פעם הבאה שאת אוכלת מילקי תהני ממנו גם בשבילי:-P:
:-D:-D

את שינית את זה לקראק או שעדימון כתבה את זה? אני עצלה מידי מכדי ללכת לבדוק|תוהה|
8-*
גרמת לי לפקפק בעצמי כי בכלל לא שמתי לב והיא שינתה!!

מתי אתם מחליפים באמת? נמאס לי לנסות לחשב את השעה בארץ עד שתזיזו|חבול|
29.3
את יודעת שאת יכולה באייפון להגדיר שעונים בכל מיני מקומות נבחרים בעולם ואז פשוט להסתכל שם במקום לחשב.

Lhuna3

Well-known member
Dr Death - אוי זה נורא. פיטר של פרינג' פשוט איום בתפקיד הזה. ז"א הוא משחק נפלא אבל הדמות שלו פשוט מחרידה ולא הצלחתי להביא את עצמי לסיים את הסדרה הזאת. אני לא מאמינה שזה מבוסס על סיפור אמיתי. מחריד בעיני.
אוי ויי נשמע מפחיד ואני ממש לא רוצה לראות את פיטר החמוד שלנו ככה.
The Morning Show - אני לא יכולה לשרוד חודש שלם בלי בייבי בוי|לב|
אני מחכה לרגע הזה בסדרה שבראדלי תקרא לו בכינוי הזה, כי אני משערת שמשם לקחת את זה.
|מסכה|שירי החודש: לאחרונה אני ממש חזק בקטע של בילי ג'ואל. יש לי גם קראש לא מוסבר על מנהל המלון שליד העבודה שלי רק כי הוא דומה לבילי. ולא, אני לא חושבת שבילי ג'ואל חתיך. בכלל. גם לא כשהיה צעיר.
חחח הוא באמת לא חתיך אפילו בתמונות צעירות שלו, בדקתי עכשיו.
אבל אני כל כך אוהבת אותו שלא אכפת לי איך הוא נראה:-D
אני גם קצת מבינה וגם קצת לא מבינה.
בכל מקרה הנחרשים של החודש היו:
Turn the Lights Back On
The Longest Time
'The Downeaster 'Alexa
And So It Goes

מה שמצחיק זה שנזכרתי שאהבתי כל מיני ביצועים של מתמודדים באיידול לשירים שלו (במיוחד את של פיליפ, אליס, סקיילר וג'נל ארת'ור) אבל עכשיו כששמעתי אותם שוב הם פתאום נשמעים לי נוראיים בהשוואה לגרסאות שלו.
מובן ביותר.
ואיכשהו אני לא מכירה אף אחד מהשירים שציינת.
|מסכה|דמויות החודש: בייבי בוי שלי כמובן. וגם ברדלי קטנה של עונה 1. סיפרתי לכם שכפיתי על הבוסים שלי לראות את תוכנית הבוקר? (אני כבר לא עוקבת אחרי מה אני מספרת לכם ומה לא:-D)
לא סיפרת!
|מסכה|שחקני החודש: בילי קרודאפ וריס ווית'רספון|לב|
|כן|
|מסכה|ציטוט חודשי: בא לכם כמה ציטוטי בוסית? כי לא עשיתי כאלה די הרבה זמן-
1. [סיפור רקע - הבוס שלי לימד אותי לנהוג והוא מה שנקרא - נהג שודים. אניווי, נסעתי עם הבוסית ללוס אנג'לס ובדרך חזרה היא נסעה בצורה קצת מפחידה והורידה לי איזה 20 שנה מהחיים. איפשהו במהלך הנסיעה צעקתי עליה שתתמקד בכביש ותסע בזהירות והיא מצידה טענה שלי אין זכות להתלונן כי] "כפרה, את לא רחוקה מהתפוח":-D:-D
2. [סיפור רקע - האמת שאני אפילו לא זוכרת את ההקשר אבל הבוסית התחילה לשיר את שיר האלף בית, והיא כזה "אלף אוהל בית זה בית" ואז הגיעה ל-ה' ו-ו' ומשום מה לא הצליחה להיזכר מה זה ו'. גם לי משום מה היה בלאק אאוט וניסיתי להיזכר מה זה ו'. ואז אחרי שהיא חושבת איזה חצי דקה היא מכריזה בניצחון] "אה!! אני יודעת, ו' זה סיוון!!" (אל תבקשו הסבר, לא נראה לי שגם היא יודעת מה עובר לה בראש)
3. [סיפור רקע - תיכננו לנסוע לביג בר כל החברה (או לפחות כל הישראלים בחברה) ובגלל שזה על הר ממש גבוה ותלול ויורד שלג, לא כל רכב יכול לנסוע שם בצורה בטוחה אז תהיתי בקול עם איזה רכבים ניסע [היינו קבוצה של 14] ואמרתי שבטח לא נוכל לקחת את הרכב של הבוסית ואז היא מסכלת על הבוס וכזה] "אמרת שאפשר לנסוע באוטו שלי כי יש לי ארבע גלגלים!"
4. [סיפור רקע - הבוסית קנתה טלפון חדש אבל לא כל התמונות שלה עברו אליו, אז שאלתי אותה "מה, לא עשית גיבוי?" והיא בתגובה] "לא היה לי מספיק אוויר".
הבוסית שלך תמיד delivers.

|מסכה|סיבה למסיבה: אין לי האמת. אני בדיכאון. אני אמורה לטוס לבת דודה שלי חודש הבא לפסח והחלטתי לנצל את זה שאני בחוף המזרחי כדי ללכת לתוכנית של דרו. אבל היא שיחררה כרטיסים לשבוע שלפני שאני שם ולשבוע שאחרי שאני שם ורק לא לימים שאני אשכרה בניו יורק. בא לי לבכות זה כל כך לא הוגן😭😭😭😭😭😭😭😭😭
וואו זה ממש ממש מבאס |נחמה||נחמה||נחמה| אין מצב שתוכלי להזיז קצת את התאריכים שלך?
|רעשן|כמה רשתות חברתיות יש לכם ובכמה אתם פעילים? נראה לי שטכנית יש לי את רוב האפליקציות על הטלפון - פייסבוק, אינסטגרם, טוויטר, טיק טוק, סנאפצ'ט, ט'רדס, טוויץ', רדיט, טמבלר ופריסקופ.
את לא רשאית סתם להמציא שמות של אפליקציות |שוטר| טוויץ'? פריסקופ?
|1מצלמה|תמונה/סרטון/מתכון לאוזן המן שתרצו לשתף עם הכיתה:
וואי כשהיינו בלוס אנג'לס הלכנו לסופר הכשר וקנינו אוזני המן עם פרג וחלבה וזה עשה אותי מאושרת (עד שגיליתי על החדשות על דרו;-()
טוב ביי.
פרג סבבה.
עם חלבה זה נשמע פוי (למרות שחלבה בפני עצמה היא סבבה).

LeAnnDyIan

Well-known member
29.3
את יודעת שאת יכולה באייפון להגדיר שעונים בכל מיני מקומות נבחרים בעולם ואז פשוט להסתכל שם במקום לחשב.

חח יש לי את זה!! IMG_4270.png
אבל זה יותר מידי שעונים ומי מסתכל על זה בכלל😅

האמת היא שיש לי אפילו נוח יותר בשעון עצמו
IMG_9051.jpeg
אבל איכשהו אני תמיד מנסה לחשב לבד בראש.
וכשזה עשר שעות הבדל זה קל יותר כי זה תמיד פחות שעתיים והפוך (כלומר אם אצלי בוקר אז אצלכם לילה) וה-9 שעות האלה משבשות אותי😅

Lhuna3

Well-known member
אבל עכשיו ראיתי שרעות לא אהבה. וגם נראה לי שאני יודעת מה הספוילר שהיא מדברת עליו (למרות שאני לא יודעת כמה זזה יהרוס לי)
הספוילר מבאס, אבל לא יהרוס לדעתי את ההנאה מרוב מוחלט של הסדרה.
ואל תקשיבי לרעות כי היא טועה מאוד בעניין הזה |שפם|
*ו' סיוון זה שבועות אז אולי משם זה בא לה?
לקח לי זמן אבל בסוף הבנתי את התחביר שלך פה. עכשיו אני שואלת את עצמי למה את יודעת דבר כזה.
חחחח קראתי שמצאת דרך לעשות את זה חשבתי כבר באמת ואז התחלת עם מסע בזמן:-D
כן זה היתה תשובה שהתחילה הגיוני כזה ואז הביאה טוויסט :-D
קצת קשה לי כשהוא עם מבטא אוסטרלי וקול גבוה.
במבטא אוסטרלי יש לו קול גבוה יותר? עכשיו אני סקרנית איך זה נשמע.
אמממ למי שזוכר את השפה העברית עדיין, זה לא ממש חידה!
קצת בא לי לקרוא כי העונה הראשונה הסתיימה במתח ובא לי לדעת מה קורה בהמשך. אבל אני גם מכירה את עצמי ויודעת שזה לא יקרה. אז אולי תעשי לי ספוילר ותגלי לי? בעצם לא. פויה ספוילרים.
אני לא אעשה לך ספוילרים, אבל מסקרן אותי איך הסתיימה עונה 1 בסדרה (ספר 1 אמנם משאיר כמובן סקרנות להמשך, אבל לא הייתי אומרת שמסתיים במתח).
אל תדאגי, אני לא אגיב לך על זה.

איך השמטת מה אכלת?
[במפגש המשפחתי] כי אכלתי רק סלט ( דיאטה וזה... :-( ) כשמסביבי אחרים אכלו פסטות ופיצות. אז זה סתם מדכא.

לא יודעת אם הוא כבר התקיים, אם כן מקווה שהלך טוב, ואם עדין לא אז שיהיה בהצלחה!
תודה! הלך טוב :-]

:-D:-D:-D:-D:-D
מעולה!
אין לנו פה מילקי:-(
מהההההההההההההההההההההההההההה
מי רוצה לחיות במדינה בלי מילקי?
אבל בטוח יש לכם שם משהו דומה, לא?
הלכתי בשבוע שעבר לספר הישראלי בלוס אנג'לס והיה להם שם מוקה יטבתה. אתם יודעים כמה שנים לא שתיתי את זה??? 10!! עשר שנים שלמות!!
לקח לי יותר מידי זמן לתהות למה הספר שלך מוכר גם משקאות מוקה, אם זה שילוב של מספרה + מוצרים מישראל, כי יש לו הרבה לקוחות כאלה אז הוא עושה קומבינה |טמבל|
איכס מי בוחר בקונור? (כאילו חוץ מלונה:-D)
He's the eldest son!
|שפם|

didalf

Well-known member
ואיכשהו אני לא מכירה אף אחד מהשירים שציינת.
8-*
את בטוחה מכירה את זה
את לא רשאית סתם להמציא שמות של אפליקציות |שוטר| טוויץ'? פריסקופ?
כפרעל טוויץ' יותר נוח לראות שם לייבים של טיילור מאשר בטיקטוק. אבל לא טרחתי להרשם.

חח יש לי את זה!! צפה בקובץ המצורף 100527
אבל זה יותר מידי שעונים ומי מסתכל על זה בכלל😅

האמת היא שיש לי אפילו נוח יותר בשעון עצמו
צפה בקובץ המצורף 100528
אבל איכשהו אני תמיד מנסה לחשב לבד בראש.
וכשזה עשר שעות הבדל זה קל יותר כי זה תמיד פחות שעתיים והפוך (כלומר אם אצלי בוקר אז אצלכם לילה) וה-9 שעות האלה משבשות אותי😅
תירוצים תירוצים.
איפה זה suva ולמה את צריכה את זה?8-*

לקח לי זמן אבל בסוף הבנתי את התחביר שלך פה. עכשיו אני שואלת את עצמי למה את יודעת דבר כזה.
למה אתם יהודים שחיים בארץ ולא יודעים מתי החגים??????????????????? ילדים בגן יודעים את זה!

במבטא אוסטרלי יש לו קול גבוה יותר? עכשיו אני סקרנית איך זה נשמע.
כן זה אחד המוזרים!
בפעם הראשונה ששמעתי אותו הייתי בשוק

[במפגש המשפחתי] כי אכלתי רק סלט ( דיאטה וזה... :-( ) כשמסביבי אחרים אכלו פסטות ופיצות. אז זה סתם מדכא.
לונה דיאטה לא תקפה במסעדות!

Lhuna3

Well-known member
8-*
את בטוחה מכירה את זה
לא הכרתי.
למה אתם יהודים שחיים בארץ ולא יודעים מתי החגים??????????????????? ילדים בגן יודעים את זה!
אולי ילדים בגן דתי יודעים את זה.
בפעם הראשונה ששמעתי אותו הייתי בשוק
;-# זה באמת מוזר.
לונה דיאטה לא תקפה במסעדות!
הלוואי :-(

Lhuna3

Well-known member
לא. בכל גן מלמדים מתי החגים.
כן כשחג מגיע אז לומדים עליו וכל זה, אבל התאריך המדויק, ובטח העברי, זה לא משהו שמצפים ממישהו לשנן או לזכור, אם בכלל טורחים להגיד, אפילו לא בבי"ס יסודי, שהיה לנו אשכרה מקצוע בבי"ס שנקרא "חגים" עם מחברת משלו והכל שלמדנו בה על כל חג, אני לא זוכרת שהתאריך היה פריט מידע שהתעכבו עליו (אם בכלל אמרו אותו כאמור, אני אפילו לא בטוחה אם המחנכת ידעה).
מלמדים "מתי החגים" ברמה שחגי תשרי הם בתשרי, ושפורים זה באדר, וכו', אז לכל היותר אנשים יודעים ברמה של חודשים, וגם זה לרוב החגים האחרים - זוכרים את החודש הלועזי.

ככה זה לפחות בעולם החילוני שאני מכירה...

למעלה