The Love Boat מרץ 2024 – סיכום חודש 🌺🍫🐣✈️🗿🥊🎼

LeAnnDylan

Well-known member
(לי יש קטע מוזר אחר עם שמיעה, שאין לי מושג ממה נובע)
את הולכת לספר לנו מהו או שאנחנו צריכים לנחש?
אז למה לא ענית???????? עשיתי שאלון קצר והשרשור זז בקצב מאד איטי יכולת לענות!!:-[
סליחה אבל בהשוואה לחודשים האחרונים השרשור הזה זז בקצב מסחרר.
השיר הכי טוב בעולם!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
נאו נאמבר פייב!
סליחה אבל זה בויז אנד גירלז 3!
:-D לא נראה אבל כשהייתה לי אף פעם אישיות.
יש בפורום הזה הרבה אנשים חסרי אישיות, את כפרה לא אחת מהם.
אבל עכשיו ראיתי שרעות לא אהבה.
עם כל הכבוד לרעות. ויש כבוד.
אם צריך לקחת את המילה של לונה או רעות (בכל דבר שלא קשור לאכול) זה תמיד לונה > רעות.
אני לא יודעת מה רעות אוהבת לאכול אבל כשזה קשור לאוכל זה תמיד יהיה לונה < רעות.
חוסר מקצועיות
אני גם חושבת.
אוו אני אוהבת את זה כי זה אקפלה
ידעת שהוא הקליט את כל הקולות רקע שלו בעצמו? פלא שאחרי זה הוא היה צריך מנוחה של 30 שנה לפני שהוא שיחרר סינגל נוסף|חבול|
אובססיה חדשה כאילו היא נעלמה לאנשו:-D אבל איזה כיף מישהי לחלוק איתה את זה.
אובססיה מחודשת אם ככה כי הרגיש לי שהיא קצת נדחקה לפינה בחודשים האחרונים אז החברה עזרה לה לחזור למקום הראוי לה.
אני מתה עליה:-D:-D
*ו' סיוון זה שבועות אז אולי משם זה בא לה?
יש מצב אבל אין שום דרך לדעת בוודאות. המוח שלה עובד בדרכים נסתרות.
למה יש לך את כל אלה?:-0
סביר להניח שכל אחת מהן הורדתי בשלב מסוים כי איזה אמן כלשהו שאני אוהבת עשה איזה משהו ספציפי וחד פעמי באפליקציה הזאת ואז נתקעתי איתן. וטמבלר יש לי בשביל גיפים. יש לי איזה 8 אפליקציות שונות בטלפון בשביל גיפים.
מה יהיה איתך והטעם הקלוקל שלך באזני המן?|בוקס|
את מקולקלת! פרג זה טעם החיים!
בשבילי הוא תמיד פייסי מדוסון קריק לא משנה במה הוא עוד ישחק. ונכן סדרה מזעזעת? פלא שאהבתי אותה? :-D
הוא היה בשבילי פייסי במשך המון שנים ובגלל זה שנאתי אותו בהכל עד שבסוף פיטר גדל עליי ועכשיו אני לא שונאת אותו אז הוא לא יכול להיות פייסי כי פייסי הוא פיכסה.
וכן, בהחלט סדרה מזעזעת. מה שאותי הכי עצבן/הטריד זה שכבר בפרק הראשון רואים שעלו/התלוננו עליו ואז לא הבנתי למה במשך כל כך הרבה פרקים זה נמרח עד שלוקחים לו את הרישיון או לחלופין מכניסים אותו לכלא. זה פשוט מזעזע בעיני שמערכת המשפט פה כל כך איומה שהיא איפשרה לו לפעול במשך כל כך הרבה זמן בצורה הזאת.
מה אהבת בסדרה הזאת?
|חיבוק|
|לב|
בעיקר כי שכחתי שהם קיימים:-D ולאדעת חשבתי שתבחרי באיזה משהו משנות ה-90 אבל אז כשבחרת אותם אני כזה אהה נכון, שכחתי שהוא שם.
אמרתי לך שאני רוצה את זה כציטוט חודשי אז זכרתי!
כן אבל לא ציפיתי שבאמת תזכרי את זה.
אני גם. מי אני??:-0
את עדימון פליימקיפה סטיילס
אני חוסמת אנישטימים. אבל בגדול אין זה המקום הכי מתסכל בעולם אבל הוא מתרפרש כל הזמן ומשעמם לי. זה איום ונורא.
מאז שאילון מאסק השתלט עליו הוא הפך למקום מתועב. האלגוריתם שלו השתנה, יש מלא פרסומות ואני לא רואה שום תוכן מאנשים שמעניינים אותי.
זה מתמלא מהר יותר ובלי שישפריץ עלי מים.
אני לא ממלאת קרחונים לעיתים דחופות אבל בפעם באף פעם שאני עושה את זה אני פשוט ממלאת עם כוס מים.
פה בתפוז
אהה יש אפשרות לשים ממש מספר של צבע לא שמתי לב אף פעם יפה.
8 זה נראה לי.
אוו זה יפה.
8-*
גרמת לי לפקפק בעצמי כי בכלל לא שמתי לב והיא שינתה!!
לא ניסיתי לגרום לך לפקפק בעצך פשוט תהיתי ולא היה לי כוח לחפש בעצמי:-D
אוי ויי נשמע מפחיד ואני ממש לא רוצה לראות את פיטר החמוד שלנו ככה.
אוי ממש אל תראי. גם בחלק מהסדרה זה טיים ליין שונה ועשו אותו שמן וזקן וזה ממש הורס את פיטר שלנו.
אני מחכה לרגע הזה בסדרה שבראדלי תקרא לו בכינוי הזה, כי אני משערת שמשם לקחת את זה.
:-D:-D:-D
חחח הוא באמת לא חתיך אפילו בתמונות צעירות שלו, בדקתי עכשיו.
חחחחח אני מעריכה את ההשקעה שלך:-D
אני גם קצת מבינה וגם קצת לא מבינה.
חח נו לאדעת אני מוזרה אתם כבר יודעים את זה.
מובן ביותר.
ואיכשהו אני לא מכירה אף אחד מהשירים שציינת.
הראשון (Turn the Lights Back On) זה הסינגל החדש שלו אחרי איזה 30 שנה שהוא לא שיחרר משהו. לצערי לא נראה שהוא הולך להיות חלק מאיזה אלבום כלשהו:-(
שלושת האחרים יצאו גם כסינגלים, נראה לי ש-The Longest Time הכי מוכר מבניהם.
'The Downeaster 'Alexa - זה שיר מעולה שהיה צריך להצליח יותר ממה שהצליח.
And So It Goes - זה שיר שאף פעם לא התלהבתי ממנו יותר מידי אבל הוא מגיע עם מיני סיפור -
יש לי איזה חברה שאני לא זוכרת איך זה התחיל אבל היא עשתה איזה פלייליסט עבור אחד הלקוחות שלי. ואז השמעתי את הפלייליסט הזה ללקוח אחר שלי והוא ממש התלהב ממנו והתחיל לשיר לי כל הטיפול והתחיל למנות לי את השמות והשנים של השירים ולספר לי איפה הוא היה ומה עשה כשהוא שמע את השיר לראשונה, שזה בפני עצמו סיפור מגוחך. אוי הלקוח הזה כזה טמבל אני מתה עליו:-D אניווי, אמרתי לו שהפלייליסט הזה בכלל לא בשבילו ואז הוא אמר "בטח שכן, זה לא מתאים ללקוח השני (אפילו שהוא לא מכיר אותו) כי הוא זקן מידי, שנות השישים זה השנים שלי!!" ואז ביקשתי מהחברה הזאת שתכין ללקוח הזה פלייליסט משלו והיא הכינה והוא ממש התלהב ואז היא החליטה שהכנת פלייליסטים זה הייעוד שלה בחיים וביקשה שאשלח לה עוד בקשות לפלייליסטים של לקוחות אחרים. ואז אחרי איזה כמה ימים הגיעה לקוחה שלי שהחליטה להתלונן על הפלייליסט שלי (כשאף אחד בהיסטוריה של הפלייליסט הזה [בן 5 וחצי שנים] לא התלונן עליו [חוץ מהבוסית שלי אבל היא שומעת מוזיקה של בית בושת אז לא מתייחסים אליה]) בגלל שהיו איזה שני שירים טראגיים באק טו באק והיא כזה "מה זה השירי דיכאון האלה??" אז אמרתי לה שאני אבקש מחברה שלי להכין לה פלייליסט. בדר"כ החברה הזאת מבקשת איזה 4-5 אמנים שהלקוח אוהב כדי לקלוט את הווייב שלהם ואז היא מרכיבה פלייליסט. במקרה של הלקוחה הזאת היא כזה "שימי מה שאת רוצה רק שלא יהיה דיכאוני! אני רוצה רק אפ-ביט/מיד-טמפו" ואז נתנה רשימה של איזה כמה אמנים והחברה יצרה פלייליסט ואז הלקוחות הוסיפה גם את בילי ג'ואל ואלטון ג'ון ואז החברה שלי החליטה שמתוך כל הדיסקוגרפיה של בילי ג'ואל כשהבקשה היחידה הייתה "כל דבר רק לא משהו מדכא" לשים את השיר חיתוך ורידים הזה שלו:-D:-D בהתחלה חשבתי שהיא מטרילה אבל החברה הזאת שונאת את בילי (בגלל שלטענתה "מי הוא בכלל שיתחתן עם קריסטי ברינקלי?! כאילו מאיפה האומץ??") והשיר וחצי היחיד שלו שהיא לא שונאת זה זה. ואז בניסיון להבין למה היא לא שונאת את השיר הזה שמעתי אותו איזה כמה פעמים ובסוף התאהבתי|מאוהב|
(אבל הוא עדין ממש לא מתאים לפלייליסט ההוא:-D)
וואו זה ממש ממש מבאס |נחמה||נחמה||נחמה| אין מצב שתוכלי להזיז קצת את התאריכים שלך?
זה בעייתי מכמה בחינות - הראשונה היא כי כבר ביקשתי שבועיים חופש וסידרתי את כל הלו"ז שלי בהתאם לזה (ובסוף סגרתי את הטיסה ל-16 ימים במקום ה-14 שאישרו לי והבוסים שלי במילא כועסים ממש).
הטיסה שלי לשם היא non-refundable אפשר רק לקבל קרדיט טיסה עליו אבל אין שום מקום שיש לי לטוס אליו עם החברת תעופה הזאת (וזה עלה לי $1400)
סגרתי כבר את המלון.
סגרתי כבר עם חברות ליום שאני אהיה שם והן לקחו חופש מהעבודה כדי לפגוש אותי שם בתאריך הזה.
סגרתי כבר רכב לתאריך הזה.
לשנות את כל הדברים האלה זה לא כזה ריאלי. הדבר הכי קרוב למציאותי שאני יכולה לעשות זה לנסוע מבת דודה שלי בחזרה לניו יורק בשבוע שאחרי. הבעיה בזה היא שבת דודה שלי גרה במרחק 5 וחצי שעות נסיעה ממנהטן (בלי פקקים). אני לא בטוחה שאני בכלל אשרוד את הנסיעה הראשונית אליה כי בחיים לא נהגתי כזה הרבה זמן לבד. אני מתלוננת על נסיעה של 20 דק' ואין לי מושג איך אני שורדת 5 וחצי שעות. וגם ממש מפחיד אותי לנסוע שם בגלל כל הגשרים ומנהרות שלהם שאם עלית על איזה אחד לא נכון את צריכה להמשיך עליו עוד איזה 40 ד' עד לדוכן תשלום הזה ולקוות שיתנו לך לעשות שם פרסה. וגם כדי להגיע לבת דודה שלי יש איזה חלק ממש ארוך שנוסעים במנהרות מתחת לאוקיונס (מי לעזאזל חשב על המלכדות מוות האיומה הזאת???) והמנהרות ממש צרות ואין באמת מקום לעצור להתרענן או להתמתח רגע ואני באמת לא יודעת איך אני הולכת לעשות את זה. אז עכשיו להוסיף לזה עוד נסיעה כפולה של הלוך חזור נשמע לי כמו משהו בלי אפשרי.
וגם החוף המזרחי זה הדבר הכי לא מתפקד שיש (אם אי פעם מישהו מכם יעז להתלונן על התחבורה הציבורית בארץ אני הולכת לזרוק עליכם משהו) אי אפשר להגיע מניו יורק לבת דודה שלי (קייפ קוד) באוטובוס/רכבת/מטוס בפחות מ-12 שעות ו/או פחות מ-$750. זו הסיבה מלכתחילה שנשברתי והחלטתי להשכיר רכב ומאז כל יום אני חרדה לגורלי וממש חוששת מהטיול הזה ואפילו קצת רוצה לבטל אותו. מה שהחזיק אותי עד עכשיו זו המחשבה שאני הולכת סוף סוף לראות את דרו ועכשיו כשזה ירד מהפרק בכלל לא בא לי על החופשה הזאת:-/
את לא רשאית סתם להמציא שמות של אפליקציות |שוטר| טוויץ'? פריסקופ?
חח אני לא
thumbnail_IMG_4277.png

LeAnnDylan

Well-known member
פרג סבבה.
עם חלבה זה נשמע פוי (למרות שחלבה בפני עצמה היא סבבה).
דווקא החלבה הייתה להיט בקרב העובדים שלנו. קנינו את כל סוגי האוזני המן והחלבה חוסלו הכי מהר.
אמממ למי שזוכר את השפה העברית עדיין, זה לא ממש חידה!
אז את לא הולכת לספר לי?
אני לא אעשה לך ספוילרים, אבל מסקרן אותי איך הסתיימה עונה 1 בסדרה (ספר 1 אמנם משאיר כמובן סקרנות להמשך, אבל לא הייתי אומרת שמסתיים במתח).
אל תדאגי, אני לא אגיב לך על זה.
ספוילר לסוף עונה 1 של סיילו זה הסתיים עם זה שג'ולייט יוצאת החוצה ומבינה שהיא טעתה כשחשבה שהתצוגה על המסכים שיקרית. אבל גם קלטה שיש עוד מלא סיילואים סביבה
[במפגש המשפחתי] כי אכלתי רק סלט ( דיאטה וזה... :-( ) כשמסביבי אחרים אכלו פסטות ופיצות. אז זה סתם מדכא.
בעע לא כיף:-( מקווה שזה לפחות היה סלט שווה.
תודה! הלך טוב :-]
יאיי!!
מהההההההההההההההההההההההההההה
מי רוצה לחיות במדינה בלי מילקי?
הייתי טוענת שמישהו שרוצה לחיות במדינה עם דרו. אבל גם לי אין את זה אז לא משנה;-(
אבל בטוח יש לכם שם משהו דומה, לא?
האמת שביחס לעובדה שהאמריקאים זה עם שמן, אין להם בכלל מעדנים שווים או מעניינים. בטח לא כאלה עם שוקולד.
לקח לי יותר מידי זמן לתהות למה הספר שלך מוכר גם משקאות מוקה, אם זה שילוב של מספרה + מוצרים מישראל, כי יש לו הרבה לקוחות כאלה אז הוא עושה קומבינה |טמבל|
וואי ידעתי שאני צריכה לעבור על ההודעות שלי לפני שאני שולחת|חבול| התכוונתי ***סופר לא ספר. יש סופרים כשרים בלוס אנג'לס. יש גם אחד קרוב אליי אבל הוא ממש קטן ואין בו מבחר גדול כמו באלו שבאל איי. (+לא הלכתי לספר כבר איזה 5 שנים:-D אין לי ספר. אני גוזרת לעצמי קצוות כל תחילת חודש וזהו.)
את בטוחה מכירה את זה
|מאוהב||מאוהב|
תירוצים תירוצים.
איפה זה suva ולמה את צריכה את זה?8-*
זה בפיג'י וזה כי השותפה שלי טסה לשם לפחות פעמיים בשנה אז ככה אני יודעת מה השעה אצלה.
ויש לי עוד שירים שאני בטוח מכירה
אפטאון גירל בלי לחפש אפילו
פיאנו מן גם|מאוהב|
וי דידנט סטארט דה פייר כמובן|מאוהב||כתר|
Honesty
She's Always a Woman
Movin' Out
הוא זמר מאד מוכר את מודעת לזה?:-D
חח אני יודעת שכבר הגבתי על זה אבל זה היה מהטלפון בזמן שהיו לי לקוחות אז זה לא היה נוח, אבל רציתי להוסיף שמאוד נעלבתי שלא הכנסת את New York State of Mind ואת Vienna לרשימה הזאת.
ואגב הבעיה שלי היא לא שאני לא מודעת לזה שהוא זמר מוכר, אלא להיפך - אני תמיד בטוחה שבגלל שאני מכירה משהו זה אומר שכולם צריכים להכיר אותו וזה ממש מוזר לי שאנשים לא מכירים סינגלים של כל אמן שאני מכירה:-D
ווואו, שכחתי מפייב
כמו כמעט כל להקת בנים היא התחילה עם 5 ובשלב כלשהו אחד מהם עזב ונותרו 4 לכמה זמן. זה פשוט מצחיק יותר לאור שם הלהקה.
וואי איזה נוסטלגי השיר הזה. אני זוכרת שממש אהבתי את ריצ'י פעם בגלל שהוא היה חבר של בילי לאיזה דקה וחצי אבל הדביל הזה היה כל כך מאוהב בה שבתודות של הספרון של הדיסק הוא רשם "תודה לחברה שלי בילי" וחשבתי שזה ממש חמוד ואז איזה חודשיים אחרי שהדיסק יצא הם נפרדו והיא התחתנה עם איזה שדרן רדיו זקן:-D
אגב תמיד חשבתי ששאר הבנים בלהקה לא כאלה יפים אבל עכשיו כשאני מסתכלת על הקליפ הזה חוץ משון שהוא סתמי כזה, השאר ממש חתיכים! מענין אם גם היום הם נאים או שהם הזדקנו מגעיל. (אין לי באמת כוח לגגל אז אם מישהו יודע, תשתפו)

keren or5

Well-known member
8-*
אני מקווה שיעלה לדיסני+ מהר (אם זה יהיה טוב).
(הקול בראש 2). אני כ"כ מקווה שזה יהיה טוב. הסרט הראשון הוא לא רק הסרט האהוב עלי של פיקסר או דיסני אלא אחד הסרטים האהובים עלי בכל הזמנים. כשראיתי אותו בפעם הראשונה הרגשתי כאילו ליטרלי מישהו פשוט תיאר את מה שחוויתי בערך בגיל של ריילי (לא הדברים החיצוניים של המעבר דירה), אבל כל הדברים הפנימיים הוצגו בצורה כ"כ מעולה, יותר טוב כמעט ממה שאני יכלתי לתאר את זה אפילו. ממש הרגשתי כאילו מישהו סיפר את הסיפור שלי כי אני נכנסתי לדיכאון בערך בגיל של ריילי בסרט והרגשתי שכל הקטעים בתוך הראש שלה הציגו את זה כ"כ טוב. חוץ מהסוף (המהמם והמדויק כ"כ מבחינה פסיכולוגית שהרגשתי שכ"כ הייתי צריכה שורסיה שלו תקרה לי בחיים האמתיים איכשהו ולא הרגשתי שזה אף פעם קרה :-(). קשה לי להסביר אפילו מה המשמעות של הסרט הראשון בשבילי.
אני אגיד את האמת אני פוחדת בטירוף שהסרט השני איכשהו לא יהיה טוב באותה מידה ואני כבר מנסה להכין את עצמי לאפשרות הזאת כדי להגיד לעצמי שגם אם זה יהיה נכון אני אשתדל ממש לא לתת לזה להרוס לי את הראשון. בנתיים לא ראיתי שום דבר מהטריילרים של זה, אפילו לא טיזרים כי אני לא רוצה דעת כלום, אבל כבר כן יש פרט שאני יודעת על השני כי אנשים באינטרנט לא יכולים לסתם את הפה |שפם| וזה על ה"רגש" החדש שמתווסף בסרט השני. שזה מרגיש לי פוטנציאלית יכול להפוך את השני למדהים, אבל עדיין יכול לעשות את לא טוב בעיני. אני ממש מקווה שזה יהיה טוב. אני כנראה אראה את זה לא משנה מה יהיו הביקורות כי אני אהיה חייבת.
חחחח קראתי שמצאת דרך לעשות את זה חשבתי כבר באמת ואז התחלת עם מסע בזמן:-D
אני אמציא מסע בזמן ואז זה יהיה אפשרי :-P:
לא אין:-(
תעדכני אם את ממשיכה לראות ואם זה שווה דודים.
(על בין העולמות) אעדכן. ראיתי שוב את הפרק הראשון וממש בא לי להמשיך הוא דיי טוב. אבל יש לי משהו מוזר לחלוק. זה קצת מוזר אבל יש תכנים (גם סדרות וגם סרטים) שאני יותר אוהבת לראות בטלוויזיה, ויש דברים שאני יותר אוהבת לראות במחשב שלי. אני חושבת שדברים שהוויזואליות בהם ממש חשובה אני יותר רוצה לראות על הטלווזיה, אבל דברים שמרגישים לי יותר "אינדי" או יותר ממוקדים סיפור ופחות הויזואליות (גם סרטים וגם סדרות) יותר בא לי לראות על המחשב וזה מוזר. אני מרגישה שאם הייתה לי את הסדרה הזאת במחשב (לפי הפרק הראשוןן) הייתי כנראה כבר עושה בינג' על כל העונה הראשונה, אבל בגלל שיש לי את זה רק בטלוויזיה פחות בא לי לראות. (אבל אני עדיין כנראה אראה את זה, אז אני אעדכן).
חחח זה פין!
מימין לשמאל:
שורה עליונה: בלאמי, קלארק, מעריצה, אמורי, פין, אוקטביה.
שורה אמצעית: מונטי, מאדי, אקו, הופ, ג'וזי
שורה תחתונה: הרפר, ג'ורדן, רואן, בקה/אלי.
חחחח מה פין נדחף לשם, הוא בקושי היה בשמינית הסדרה :-D
התמונה לא כזאת ברורה אז זה הגיוני לי שלא זיהיתי הרבה מהם, אבל אני גאה בעצמי שכרתי את כל הדמויות לפחות (חוץ מהופ. מי זאת? |מובך|). אולסו נכון זה נראה בהתחלה שמונטי עושה זין עם היד?
הלכתי בשבוע שעבר לספר הישראלי בלוס אנג'לס והיה להם שם מוקה יטבתה. אתם יודעים כמה שנים לא שתיתי את זה??? 10!! עשר שנים שלמות!!
כל כך התלהבתי שראיתי את זה שם ואפילו שהתאריך תפוגה של זה היה באותו יום קניתי את זה ושתיתי את כל הבקבוק בבת אחת. כמובן שרציתי להקיא אחר במשך 5 שעות אבל זה לגמרי היה שווה את זה והייתי עושה את זה שוב בלי לחשוב פעמים! אז פעם הבאה שאת אוכלת מילקי תהני ממנו גם בשבילי:-P:
אויש איזה באסה! לפחות את לא מתחרטת על זה.
וואו לא הייתי זוכרת בחיים שקיים שיר כזה בכלל. מה שמצחיק זה איך שלחצתי פליי והוא התחיל לשיר נזכרתי כמעט בכל המילים.
גם אני נזכרתי בזה רק שעשיתי פליי!!
הספוילר מבאס, אבל לא יהרוס לדעתי את ההנאה מרוב מוחלט של הסדרה.
ואל תקשיבי לרעות כי היא טועה מאוד בעניין הזה |שפם|
(יורשים). אני כבר ידעתי ממזמן שאני כנראה אשלים את הסדרה הזאת יום אחד. היא מדוברת מדי וזה עושה לי יותר מדי פומו לא לראות סדרה כ"כ מדוברת. האמת אני זוכרת ממזמן ראיתי כמה פרקים ראשונים, ויחסית זוכרת שזה לא היה נורא כמו שתיארתי לעצמי (אבל אני אצטרך לראות את זזה מתישהו שוב מההתחלה מסודר)
כן זה היתה תשובה שהתחילה הגיוני כזה ואז הביאה טוויסט :-D
:-D אני מ. נייט שמאלאן! תמיד מביאה טוויסטים :-P:

keren or5

Well-known member
בפעם הראשונה ששמעתי אותו הייתי בשוק
יו הם כאלה חמודים! אני אוהבת לראות סרטונים שלהם ביחד! הקול שלו באמת גבוה יותר, לא שמתי לב לזה. אל תהרסי לי אותו ;-( כי אני אוהבת את המבטא שלו!
אני לא חושבת שזה מזלזול, זה לא שלא מלמדים חגים, כמו שאמרתי דווקא מלמדים עליהם הרבה. אבל לומדים את הסיפור של החג, את השירים שלו, את המאכלים שלו ואת שאר המנהגים שלו. ומתי הוא חל - פחות או יותר. התאריך המדויק זה לא העיקר.
לא יודעת, אני מבינה שבשבילך זה אחרת, אבל אני לא מרגישה שלזכור תאריכים מדויקים של חגים זה חלק חשוב או נחוץ מלהיות יהודי, ישראלי או בכלל אדם בוגר.
|כן| אני טים לונה בזה. מצטערת עדי! אני ממש מסכימה ואני חושבת שרוב היהודים שגדלו בארץ מגיל קטן מכירים גם את כל הסיפורים של החגים, ואולי אני בעד זה! אני זוכרת שלימדו אותנו על זה הרבה בבית ספר (לא זכרתי את זה, אבל עכשיו כשאמרת שהיה לכם מקצוע שנקרא חגים אז נדמה לי שגם לי היה באיזה כיתה 8-*). אבל אני באמת לא רואה סיבה הגיונית לנסות לזכור את התאריכים בכוח (אם זה בא טבעי סבבה), כי שהחג מתקרב תמיד יודעים על זה באיזה דרך.
היה לי קראש עליו עוד בימי הרקולס הצעיר
זה מצחיק כי ראיתי הרבה ראיונות איתו ועם מרגו סתם כי הוא חמוד שם ממש, והיא כל הזמן מזכירה לו שהוא היה בהרקולס והוא ככל הזמן כועס עליה על זה קצת (בצחוק). והיה איזה ראיון שנדמה לי שהיא אמרה בצחוק שזה מה שגרם לה לבחור בו להיות קן. אני לא יודעת למה הוא כ"כ מתבייש בזה הוא היה פיצי. (אבל אני גם מודה שלא ראיתי את הסדרה אז אולי אני מפספסת משהו מהותי.
ראיתי עכשיו את הסרטון ששמת. הוא באמת היה ממש חמוד שם!
ווואלה. תזכירו את הדברים האלו. תפתחי שרשור.
אני עסוק ביצירת סרטון סטופ-מושן מאוד מורכב (אורך מצטבר 2 שניות)
באמת על בסטופ מושן? הזכרת לי קטע ממחלקת גנים ונוף שבן מנסה לעשות סרט בסטופ מושן. אני זוכרת שהתגובה שלו בסוף לכמה שיצא לו כ"כ הצחיקה אותי. כזה מסכן!!
אני כבר לא זוכר מספיק טוב את העלילה או את הטיעונים נגדה ששמעתי. מה גם שאף פעם לא התמקדתי בטיעונים נגד.
אבל נראה לי שחלק מזה היה שבעצם יצרו שם מצב שבו אדוארד דורש מבלה לחכות לסקס אחרי החתונה.
זה הכל קשור גם לכך שהסופרת היא מורמונית.
אני לא זוכרת בדיוק מה זה מורמונים (אני רק זוכרת שהפעם היחידה שראיתי הסבר לזה היה בפרק של סאות'פארק, אבל זה היה מזמן ואני לא זוכרת מה אמרו שם), אבל ממש שזכור לי זה לא זכור לי כיותר הזוי מסתם להיות נוצרי ולהאמין בדברים של הנצרות (שאם אתה דתי נוצרי מאוד אז זה נראה לי שאתה מאמין ברוב הדברים שהמורמונים מאמינים כולל הקטע של הסקס כלי החתונה). מה שהסבירו הרבה בהרצאה הזאת שהרבה דברים שהם כאילו רעילים בסיפור הזה (למרות שזה נראה לי בין היתר זה בין הדברים הפחות נוראיים), זה הקטע שזאת חלק מהפנטזיה. כאילו שחלק מהפנטזיה זה שבלה רוצה לשכב איתו לפני החתונה, אבל הוא זה שכאילו לא מוכן ל"חלל" אותה ובצורה הזאת מותר לגיבורה גם להביע את הרצונות המיניים שלה בלי בושה, כי הוא כאילו "שומר" עליה ולא מוכן לעשות את זה. היו הרבה ניתוחים כאלה בהרצאה על דברים כאילו רעילים שקורים בניהם והרבה מההסברים היו שזה הגיוני שדווקא אם הסופרת גדלה בבית שבו זה היה בושה בשביל אישה להביע רצונות מיניים למשל, אז לכתוב את הסיפור ככה נותן מענה לקטע ומאפשר לה להביע רצונות מיניים וזה עדיין במסגרת הסיפורית כאילו שומר אותה "טהורה" כי אדוארד לא מוכן לזה (מה שעושה אוו גם לגבר יותר טוב שזה גם חלק מהפנטזיה). עכשיו לי אישית אין שום הזדהות עם הפנטזיה הספציפית הזאת כי גדלתי בבית חילוני של חוטאים ולאף אחד לא היה אכפת מהדברים האלה אצלי. אבל היו הסברים אחרים על דברים אחרים באופן דומה (דברים שבלה עושה/רוצה ואדוארד לא מסכים/עוצר אותה וכו') שלא היו קשורים לדברים דתיים כאלה שדווקא אותם איכשהו יותר הבנתי.
אני פשוט אוהבת יותר להסתכל על דברים בצורה ניואנסים. במיוחד בתרבות הטוויטר שלנו שהרבה פעמים אנשים מסכים משהו במשפט אחד (זה גרוע/זה טוב, זה פמיניסטי/ זה לא פמיניסטי וכו'), אחנו מפספסים המון דברים. ובגלל שדימדומים תמיד נחשב כ"כ למשהו שצריך לשנוא, מלא אנשים פחדו לדבר על זה כי אם חס וחלילה מישהו ינסה לנתח ולהסביר מה כן עובד שם (ועובדה שזה היה משהו כ"כ מצליח, אז ברור שמשהו עבד שם אפילו בקטע תת תודעתי), אז זה כאילו היא נותן לגיטימציה לדברים שכן, אם מפרשים אותם פשוטם כמשמעם הם רעילים. אבל אז אנחנו מפספסים כ"כ הרבה הסברים יפים כמו אלה.
וזה מזכיר לי את כל העניין שיש עם לגבי אורסון סקוט קארד שכתב את המשחק של אנדר, המשכיו הרבים ועוד הרבה ספרי פנטזיה ומד"ב. גם הוא מורמוני. והוא יצא באופן פומבי לגבי זה שאומנם הוא לטענתו חבר של כמה הומואים, והוא גם שילב כמה דמויות להטביות בכמה ספרים שלו, אבל הוא כן חושב שצריך להפוך יחסים חד מיניים לבלתי חוקיים בחוק האמריקאי. מעבר לזה יש אנשים שממש ממש אהבו את המשחק של אנדר והרגישו שיש לו מסר מסויים, ואז אחרי קריאת ראיונות עם קארד לגבי הספר הבינו שהמשמעויות של הספר מבחינתו הן שונות. אני כבר לא זוכר פרטים.
זה דיון מורכב יותר, כי ממה שאני מבינה ממה שתיארת (לא קראתי את הספר) אין הומופוביה בספר, אבל הסופר הוא הומופובי (ויש דיון ממש מורכב לגבי כל הקטע של האם לגיטימי להפריד את היוצר מהיצירה במיוחד אם היא לא מביעה את הדברים הבעייתים שהוא חושב מאמין (אני גם מאמינה שיש הבדל בין דעות של יוצר לבין מעשים, למשל יוצר שחושב דברים הומופובים או סקסיסטים או גזעניים. לבין מישהו שעשה דברים רעים כמו אונס או אלימות). במקרה הזה ממה שאתה אומר זה מורכב מאוד כי אם הוא קרא גם לאסור נישואים חד מיניים זה נכנס אצלי לקטגוריה של מעשים כבר. וגם אם אפשר לפרש את הספר שלו שונה אחרי שגילינו מה הוא חושב אז זה גם משפיע על היצירה. זה בהחלט דיון מאוד מורכב עם המו זויות, ואצלי זה דבר שאני שופטת על כל מקרה בנפרד בדיוק בגלל זה.
בעניין של להיות נגד להטבים, זה משהו שאני לא מבינה עדיין איך דתות תקועות שם (זה לא רק המורמונים הרי). יש כ"כ הרבה דברים בעייתים בתנ"ך, כמו למשל שעבדות הייתה מותרת בתנ"ך, שפוליגמיה הייתה מותרת, שטכנית צריך להרוג מי שמחלל שבת (ביהודות). וברור שכל הדברים האלה כ"כ לא רלוונטים לסטנדרטים של ימינו שאנשי דת יודעים יפה מאוד לפרש את הפסוקים האלה בדרך שהיא מטפאורה או איזה פילפול בולשיט אחר. בגלל שהם יודעים שהחברה בחיים לא תתן להם לאפשר בימים שלנו להרוג מי שמחלל שבת, או לאפשר פוליגמיה או עבדות בארצות עולם 1, אז הם צריך לעקם את הפירוש של התנ"ך כדי להתאים למנהגים של היום. אז שיעשו את זה גם עם גייז כבר. זה הרי הולך לקרות בכל מקרה. למה לבזבז כ"כ הרבה זמן על זה? אנשים זה דבר טיפש כ"כ לפעמים!
כן רציתי להגיד גם אבל הרגיש לי לא במקום בתור לא אישה.
אבל אני יודע שגם בתור הומו אני אוהב פנטזיות שאפשר לטעון שהן רעילות בהקשר הזה.
אני בתור אישה נותנת לך אישור להגיד על מה שאתה רוצה (אני שונאת את הקטע הזה של פוליטיקת הזהויות וכל הקטע שבתור x אסור לי להביע דעה על y (כי ההגיון מאחורי זה מפגר בדיונים אל אחד על אחד ואין לי כוח לאנשים שאומרים את הדברים האלה, בא לי לחנוק אותם כבר).
זה לא בדיוק מה שעוצר אנשים כאן.
(זה שאין לי מינוי לאפל). נכון אני יודעת שיש עוד אופציות, אבל הסדרה הזאת לא עניינה אותי מספיק בשביל לפנות לאופציות האלה.

ווואו, שכחתי מפייב
כמו כמעט כל להקת בנים היא התחילה עם 5 ובשלב כלשהו אחד מהם עזב ונותרו 4 לכמה זמן. זה פשוט מצחיק יותר לאור שם הלהקה.
וואי אי אהבתי אותם! עכשיו בא לי לראות את כל הקליפים שלהם!! קטע דומה קרה עם היי פייב (להקת הבנים הכי מצליחה בישראל לדעתי), שבשלב מסוים הם היו 4.
רגע!!! איפה מרפי?
באמת איפה?!
כן הוא ורייבן חסרים:-(
נכון גם רייבן!!
פלוס תמונה בצבע אולי קצת יותר ברורה
בצבע באמת יותר קל לזהות.

keren or5

Well-known member
זה באמת מבאס כשסדרה מתחילה להרגיש כמו מטלה ופחות כמו משהו מהנה.
בגלל זה אני כמעט באופן אקסקלוסיבי מעדיפה סדרות שיוצאות פעם בשבוע ולא לעשות בינג'ים.
אבל זה לא קונסיסטנטי אצלי!! לפעמים אני מתמכרת לסדרה ורוצה איזה 2 עונות זמינות עכשיו כי אני יודעת שחוויית הצפייה שלי תהיה יותר טובה ככה. יש חלקים בסדרות נגיד שאני זוכרת שראיתי בבינג' ואני יודעת בפירוש שאם הייתי צריכה לחכות שבוע לפרק (או אפילו יום לפרק), החוויה הייתה פחות כייפית כי הייתי חושבת יותר מדי על דברים בין לבין פרקים וזה גרם לי להעריך נגיד עונה שלמה בתור סיפור בפני עצמו באופן הרבה יותר טוב מאשר אם הייתי רואה דברים מקוטע. אבל לפעמים נמאס לי מסדרה וזה לא שאני רוצה להפסיק לראות לגמרי כי כבר התחברתי לדמויות, אבל אז יותר בא לי פרק בשבוע ואני יודעת גם שאני יותר אהנה ככה, אז השאלה שלי היא למה העולם לא יכול להתיישר לרצונות שלי? זה יותר מדי לבקש? היוצרים של הסדרות לא יכולים להתייעץ איתי לפני שהם מחליטים איך לשחרר סדרות? נו באמת!
התחרבש לך ה-37 או שניסית לעשות לנו ניק?
חחח נשבעת שהתחרבש! לא התדרדרתי לניקיזם עדיין.
ויאא הייתה לך יומולדת? מזל טוב!!! מקווה שהצלחת לחגוג ושהיה לך כיף|לב| הלוואי והשנה הזאת תהיה הטובה ביותר עד כה|הלוואי|
תודה רבה!!! |חיבוק||לב|
מה הטופ 5 שירים שלהם בעיניך?
שאלה טובה. אני יודעת שזה ישמע קצת מגוחך, אבל תמיד הרגשתי שהרבה פחות אהבתי אותם מהאלבום השלישי והלאה, כאילו אני זוכרת שממש התאכזבתי כששמעתי את האלבום השלישי, ותמיד תהיתי אם זה כי הם באמת היו פחות טובים, או שאני פשוט התבגרתי קצת לקטע של להקות בנים.
בכל מקרה תשובה לשאלה:
5. Quit Playing Games (With My Heart)
הקליפ והשיר בין הכי "בויבנדים שלהם" אבל נראה לי שזה יצא בול בגיל המתאים בשבילי לפני שזה התחיל להרגיש לי מאוד ותמיד אני אוהב את זה נוסטלגית
4. Backstreet Boys - As Long As You Love Me
גם שיר דיי טוב, אבל אני זוכרת שממש אהבתי את הקליפ והייתי משאירה את MTV דולק כל הזמן בימים האלה כדי לתפוס אותו (ומשום מה לא חשבתי מעולם להקליט אותו).
3. Backstreet Boys - Get Down (You're The One For Me)
2.Backstreet Boys - The Call
השיר היחיד שלהם שאני אוהבת אחרי שהם הוציאו את האלבום השלישי. אבל זה שיר מעולה, מצטערת אני תמיד אחשוב ככה!
1. Backstreet Boys - Everybody (Backstreet's Back)
השיר הראשון שלהם שהכרתי. ואני אוהבת אותו כי גם השיר וגם הקליפ כ"כ לא להקת בנימי, ברמה שאני תוהה איך נתנו להם אישור להוציא אותו.
השיר- במקום 99% מהשירים של להכות בנים (כולל הבקסטריט) זה שיר אהבה לבחורה שאומרים בו הרבה את המילה בייבי.
השיר הזה הוא מסוג השירים שאני קוראת להם -"Im back bitch" ואלו לרוב שירים שפשוט האומן מודיע על זה שהוא חזר (לרוב זה הסינגל הראשון באלבום, הרבה פעמים אבל לא חייב, שזה אחרי תקופה ארוכה שלא הוציא מוזיקה). והשיר הוא פשוט על כמה הם אדירים וכולם התגעגעו אליהם ואיזה כייף לכם שחזרנו (יש להרבה ראפרים שירים כאלה, לאמינם יש איזה 4 כאלה). זה מרגיש לי היום בלתי נתפס שלהקת בנים הוציאה שיר כזה ועוד בתקופה שסוג השירים האלה לא היה כזה פופלארי, זה הימור ענק להוציא את זה כשיר ועוד כלהקת בנים בניינטיז.
אבל מעבר לזה- הקליפ גם מפתיע בצורה מדהימה. בד"כ שירים של להקות בנים של התקופה הזאת זה הבנים רוקדים בגשם עם חולצות לבנות ושרים על בחורה שמשחקת להם בלב (כמו מס' 5 שלי). לעשות קליפ כזה בתקופה ההיא מלהקת בנים, קליפ שהוא הומאז' אפי לכל יצורי האימה ככה נשמע בלתי נתפס, במיוחד שהאיפור של רובם גרם להם להתכער (ביג נו נו אצל להקות בנים). וזה פשוט נראה ברור שזה לא היה לפי איזה פורמולה או כדי לרכב על טראנד (זה הרבה לפני שערפדים היו מגנטי סקס לבנות בגיל ההתבגרות), זה פשוט מרגיש נטו כאילו הבמאי ממש נהנה לעשות קליפ שהוא הומאז' לסרטי אימה, כמו טרילר של מייקל ג'קסון. ואני עדיין מתפעלת על התעוזה שלהם לעשות את זה (ועל זה שזה הצליח להם כ"כ).
האם הסרט הזה באמת כזה מוצלח?
אני זוכרת ששנה שעברה (או בשנה שזה היה שהוא זכה באוסקר(?)) אחת הלקוחות שלי ממש התמרמרה על זה כי חשבה שלא הגיע לו לזכות על פני ההוא ששיחק את אלביס ומהתקציר שלה על הסרט זה לא היה נשמע לי כמו משהו שאני בהכרח רוצה לראות אבל אני גם לא הכי סומכת על הטעם של הלקוחה הזאת אז מענין אותי מה חשבת על הסרט והאם לדעתך אני אוהב אותו.
אממ... שאלה מורכבת. אני מאוד אהבתי. אני חייבת להודות שזה סרט מאוד מדכא, אז מי שלא אוהב דברים כאלה שיקח בחשבון. אבל אני חושבת שזה כן סרט טוב עם סיפור מעניין. אני בד"כ אוהבת סרטים שאני לא יודעת מהסצנה הראשונה איך הם יגמרו, והסרט הזה בהחלט נכנס לקטגוריה הזאת. זה יכל ללכת בכל מיני דרכים שונות ואני אוהבת את זה מאוד על הסרט הזה. הוא שווה צפייה בעיני. ביקורת אחת ששמעתי עליו שאנשים התלוננו שכל הסרט מתרחש במקום אחד (וזה נכון) וחלק מזה זה כי זה עובד ממחזה, אבל אני חושבת שיש אלמנט שמתחבר לסרט כי הדמות הראשית הוא בן אדם בעודף משקל שלא יוצא מהבית ככה שהבחירה הזאת גורמת לנו לראות את הסרט דרך העיניים שלו. האם תאהבי אותו? זאת באמת שאלה קשה בשבילי כי אני משתדלת לעקוב אחרי הטעם שלך בדברים (שגם אני ראיתי) והרבה פעמים אני חושבת שאני מבינה את הטעם של ואת מפתיעה אותי (אני לא חשבתי שזה אפשרי לאהוב את פיטר ב"אישה הטובה", וממש לא שאת תאהבי אותו). אבל עם מה שאני יודעת עליך בנתיים, ההימור שלי שלא תאהבי אותו. (אני אגב ממש חושבת שהגיע לשחקן לזכות באוסקר למרות שלא ראיתי את הסרט על אלביס אז אני לא יכולה להשוות אליו. אבל לא הייתי אומרת שזה צריך לזכות בקטגוריית הסרט, והוא באמת לא זכה בקטגוריה הזאת).
וואו אני לא חושבת שהייתי מסוגלת להקשיב אפילו לליאן ריימס מדברת במשך שלוש שעות על משהו. מצד שני יש מצב שסתם הייתי מתעצבנת שהיא לא שרה ואין קשר לזה שאני לא מעוניינת לשמוע אותה מדברת במשך 3 שעות:-D
אגב צפית בזה ברצף או שעשית הפסקות?
הייתי תקופה שלגמרי הייתי בקטע של סרטונים מהסוג הזה ואם היא הייתה מוציאה את זה אז, זה לא הייתה שאלה בכלל מבחינתי אם לראות, והאמת שמאז קצת עבר לי, אז כשראיתי שהיא הוציאה סרטון חדש לא ידעתי אם אני אראה אותו tbh אבל אחרי שיוטיוב המשיך להציע לי אותו במשך כמה שבועות אמרתי, אני אתחיל ומקסימום לא אסיים. אבל התחלתי ואכן סיימתי בלי לעצור. אני גם התפלאתי מזה, אבל זה פשוט בדיוק מסוג הדברים שאם זה מעניין בעיני אני יכולה לראות שעות של דברים בסגנון. (וזה בלי שקראתי מעולם דימדומים או ראיתי אף אחד מהסרטים).
אני לא בטוחה שהבנתי למה התכוונת אבל זה נשמע לי מאוד מענין. יש מצב שאת מנסה להסביר את זה בצורה אחרת?
טוב קודם כל, זה קורה לי בכללי, אלא רק כשאני על חומרים מסוימים שזה קצת יותר הגיוני. הפעם הראשונה שזה קרה לי הייתי אצל ידיד שלי וישבנו בסלון שלו ושמענו שיר (מיוטיוב, לא משהו חי, אלא משהו נראה לי שהוקלט לאלבום). לשירים שמוקלטים יש בד"כ כל מיני רצועות (אני לא מספיק סופיסטיקייטד במוזיקה אולי יש מילה יותר נכונה לזה). אבל נניח יש רצועה אחת נגיד רק של הוואקל ונגיד גיטרה, ואז לפעמים יש רצועה של תופים שלא הקליטו אותם ביחד אלא הלבישו אחד על השני בשלב כלשהו שעשו את השיר, ואז נגיד עוד רצועה של קולות ליוו נגיד, או של כלי נגינה נוסף. אז מה שקרה זה ששמענו את זה ונגיד הייתה רצוע של חליל בשיר (אני סתם אומרת חליל, אני לא זוכרת מה זה היה), וזה היה חלק מהשיר אבל כאילו את רוב השיר שמעתי כאילו זה יוצא מהמחשב שממש לידינו, ורק את הרצועה הספציפית עם החליל זה הרגיש לי כאילו זה לא חלק מהשיר, שמעתי את זה אבל זה הרגיש לי שזה בוקע ממקום אחר רחוק, נגיד מהחדר שלו. והייתי צריכה להפסיק פיזית את השיר כדי לראות את הקטע הזה גם משתתק כי מבחינה גיאורפית זה לא הרגיש לי כאילו זה מגיע מאותו מקום שהשיר מגיע.
חח תמיד חשבתי שרק אמריקאים לא יודעים כיווני שמים בגלל שהשמות שלהם לא אומרים כלום ביחס לכיוון השמש. אבל אצלנו יודעים כיוונים לפי השמש, לא?:-P:
אני דיי בטוחה שאותו אחוז שאמריקאים יודעים את זה, גם ישראלים יודעים את זה (כלומר אחוז מאוד קטן), מי יודע כיוונים לפי השמש?
לפספס תחנה באוטובוס נשמע לי מבאס ממש. אני חושבת שעשיתי את זה הרבה כשהייתי חיילת. אז פחות היה אכפת לי כי לא היה צריך לשלם על כרטיס חזור אבל איזה פעם אחת פיספסתי את התחנה שלי והייתי ממש עייפה אז החלטתי לישון באוטובוס עד התחנה האחרונה (שזה באיזה פאקינג נצרת עלית או משהו) ואז לעלות על אותו אוטובוס לכיוון השני עד הבית. הבעיה הייתה שאין בקו הזה באמת תחנה אחרונה אז נשארתי לבד באוטובוס ואז הנהג כזה "חיילת איפה את יורדת?" ואני כזה "בתחנה האחרונה" והוא מסביר לי שאין כזאת ואני צריכה להגיד לו איפה אני רוצה לרדת אבל מי פאקינג מכיר את נצרת עלית?? אבל גם התפדחתי להגיד לו שפשוט פיספסתי את התחנה שלי ואני צריכה לחזור איזה שעה וחצי חזרה אז פשוט אמרתי לו שאני צריכה לרדת פה (איפה שזה לא היה) והלכתי להתחבא מהאחורי התחנת אוטובס הקרובה שראיתי והתפללתי שהוא לא יהיה הנהג שיסע בכיוון ההפוך|מובך|
איזה מוזר שאין תחנה אחרונה! חשבתי שתמיד יש. נראה לי שגם גם קרה לי פעם בתור חיילת שנרדמתי באוטובוס ולא התעוררתי בתחנה שלי ויצא שהייתי צריכה לרדת בתחנה מרוחקת אבל הייתי כ"כ מסטולה מעייפות שלא היה אכפת לי בכלל מה אנשים חושבים עלי (וזה דבר שממש אכפת לי ממנו בד"כ), רק התעצבנתי שהנסיעה התארכה, אבל לא היה אכפת לי אם מישהו ידע שעשיתי פאדיחה כי כל מה שיכלתי לחשוב בזמנים האלה זה שאני רוצה להגיע הבייתה לישון.

נערך לאחרונה ב:

keren or5

Well-known member
יש בפורום הזה הרבה אנשים חסרי אישיות, את כפרה לא אחת מהם.
מעניין שאת אומרת את זה, כי אני יודעת שלא היית אומרת סתם. אבל אני מפחדת לשאול באיזה קטע ואם זה טוב או רע ;-#
עם כל הכבוד לרעות. ויש כבוד.
אם צריך לקחת את המילה של לונה או רעות (בכל דבר שלא קשור לאכול) זה תמיד לונה > רעות.
כמו שכתבתי ללונה אני אראה את זה (יורשים) כנראה מתישהו כי דיברו על זה מספיק שזזה נכנס אצלי לקטגוריית הפומו.
הוא היה בשבילי פייסי במשך המון שנים ובגלל זה שנאתי אותו בהכל עד שבסוף פיטר גדל עליי ועכשיו אני לא שונאת אותו אז הוא לא יכול להיות פייסי כי פייסי הוא פיכסה.
וכן, בהחלט סדרה מזעזעת. מה שאותי הכי עצבן/הטריד זה שכבר בפרק הראשון רואים שעלו/התלוננו עליו ואז לא הבנתי למה במשך כל כך הרבה פרקים זה נמרח עד שלוקחים לו את הרישיון או לחלופין מכניסים אותו לכלא. זה פשוט מזעזע בעיני שמערכת המשפט פה כל כך איומה שהיא איפשרה לו לפעול במשך כל כך הרבה זמן בצורה הזאת.
מה אהבת בסדרה הזאת?
את שונאת את פייסי? :-( מתי שתינו נאהב משהו? מה שכן, אני כן התחלתי לשנוא את פייסי בשלב שעשו איתו משולש אהבה עם דוסון והבחורה הזאת האקסית של טום קרוז. אבל זה לא היה מההתחלה. בשתי העונות הראשונות הוא לא היה קשור עליהם ואני הייתי מאוהבת בו. הייתה לו חברה שקרו לה אנדי והם היו השיפ האהוב עלי בעולם!!
לגבי ד"ר מוות- זה מבוסס על סיפור אמיתי, וביררתי פרטים על זה אחר כך וזה פשוט מה שקרה במציאות. האמת זה משהו שקורה כמעט בכל משהו שקשור לטרו קריים (דוקומנטרי או מתוסרט) שהרבה פעמים כשרואים את הסדרות האלה רואים על כ"כ הרבה אנשי שהתריעו לרשויות על דברים דפוקים וגמרי ולקח שנים אם בכלל עד שעלו על האנשים שעשו את הפשעים האלה, זה תמיד כ"כ מתסכל כשמסתכלים על זה בדיעבד. אני חושבת שבמקרה הזה (כמו ברוב המקרים) זה שילוב של- אנשים לא מאמינים שיש אנשים שיעשו את מה שהפושע עושה כי זה כ"כ מטורלל שהמניע פה הוא כנראה סוג של הפרעה נפשית והם איכשהו מצדיקים בראש שזה באמת הייתה טעות רגילה כי זזה פשוט כ"כ קשה לאנשים להאמין שאדם אמיתי יתנהג ככה + (זה לא תמיד, אבל נדמה לי שזה היה בסדרה הזאת), לפעמים לחשוף את האמת לאור גורם לגורמים מסוימים לפתוח את עצמם לתביעות ודברים כאלה (כמו בתי החולים שהעסיקו אותו ואז גילו מה הוא היה עושה, ורק פיטרו אותו אבל לא חשפו מה הוא עושה כדי לא לפתוח את עצמם לתביעות למרות שהם ידעו שיש סיכון שהוא יעשה את זה בבתי חולים אחרים)
ואהבתי בסדרה הזאת מה שאני אוהבת בכל טרו קריים אני מניחה, אני פשוט תמיד בשוק איזה אנשים חולניים ומעוותים יש בעולם הזה, זה פשוט כ"כ קיצוני שזה מעניין אותי. ואני מסכימה שזה מזעזע ואני לא יודעת למה יש לי משיכה מורבידית לסיפורים כאלה. ואולי זה ישמע מוזר מתפלסף, אבל אני פשוט רוצה להכיר את כל החלקים של האנושות, גם את החלקים הכי גרועים כי זה פשוט חלק מהאנושות. אני אפילו לא בטוחה מה יותר גרוע קיומם של אנשים כמוהו (כי אפשר להפריד אותו ולהגיד שמשהו דוק אצלו במוח, רוב האנשים לא יתנהגו ככה), או העובדה שהמערכות של בתי החולים כיסתחו את זה כדי להגן על עצמם ובכך גרמו לעוד המון אנשים להיפגע (שזה מרגיש לי משהו הרבה יותר נפוץ ולכן זה יותר מפחיד בעיני.
וואו, זה באמת שיר יפה!! ניסיתי לשמוע קצת מהשירים האחרים שלו ששמת פה ולא התחברתי, זה בהחלט הרבה יותר הטעם שלי!!
אז את לא הולכת לספר לי?
השאלה הייתה בת כמה ימים את? ולונה כתבה "באה", יענו "באה בימים" (זה ביטוי לאישה זקנה)

טוני החתול

Well-known member
מנהל
זה מצחיק כי ראיתי הרבה ראיונות איתו ועם מרגו סתם כי הוא חמוד שם ממש, והיא כל הזמן מזכירה לו שהוא היה בהרקולס והוא ככל הזמן כועס עליה על זה קצת (בצחוק). והיה איזה ראיון שנדמה לי שהיא אמרה בצחוק שזה מה שגרם לה לבחור בו להיות קן. אני לא יודעת למה הוא כ"כ מתבייש בזה הוא היה פיצי. (אבל אני גם מודה שלא ראיתי את הסדרה אז אולי אני מפספסת משהו מהותי.
ראיתי עכשיו את הסרטון ששמת. הוא באמת היה ממש חמוד שם!
זאת סדרה ברמה די דפוקה. כלומר מראש הרקולס וזינה לא היו איכות מדהימה, אבל היה להם גם עומק ועלילה מתמשכת טובה. בעיקר לזינה. הרקולס הצעיר היה ספין אוף שכוון הרבה יותר לילדים והיה הרבה יותר מטופש. גם רמת משחק לרוב פחות משהו.
באמת על בסטופ מושן? הזכרת לי קטע ממחלקת גנים ונוף שבן מנסה לעשות סרט בסטופ מושן. אני זוכרת שהתגובה שלו בסוף לכמה שיצא לו כ"כ הצחיקה אותי. כזה מסכן!!
זאת הייתה בדיחה מכוונת לזה. גם העלתי גיף של זה לפני כמה ימים בשרשור אחר.
אני לא זוכרת בדיוק מה זה מורמונים (אני רק זוכרת שהפעם היחידה שראיתי הסבר לזה היה בפרק של סאות'פארק, אבל זה היה מזמן ואני לא זוכרת מה אמרו שם), אבל ממש שזכור לי זה לא זכור לי כיותר הזוי מסתם להיות נוצרי ולהאמין בדברים של הנצרות (שאם אתה דתי נוצרי מאוד אז זה נראה לי שאתה מאמין ברוב הדברים שהמורמונים מאמינים כולל הקטע של הסקס כלי החתונה). מה שהסבירו הרבה בהרצאה הזאת שהרבה דברים שהם כאילו רעילים בסיפור הזה (למרות שזה נראה לי בין היתר זה בין הדברים הפחות נוראיים), זה הקטע שזאת חלק מהפנטזיה. כאילו שחלק מהפנטזיה זה שבלה רוצה לשכב איתו לפני החתונה, אבל הוא זה שכאילו לא מוכן ל"חלל" אותה ובצורה הזאת מותר לגיבורה גם להביע את הרצונות המיניים שלה בלי בושה, כי הוא כאילו "שומר" עליה ולא מוכן לעשות את זה. היו הרבה ניתוחים כאלה בהרצאה על דברים כאילו רעילים שקורים בניהם והרבה מההסברים היו שזה הגיוני שדווקא אם הסופרת גדלה בבית שבו זה היה בושה בשביל אישה להביע רצונות מיניים למשל, אז לכתוב את הסיפור ככה נותן מענה לקטע ומאפשר לה להביע רצונות מיניים וזה עדיין במסגרת הסיפורית כאילו שומר אותה "טהורה" כי אדוארד לא מוכן לזה (מה שעושה אוו גם לגבר יותר טוב שזה גם חלק מהפנטזיה). עכשיו לי אישית אין שום הזדהות עם הפנטזיה הספציפית הזאת כי גדלתי בבית חילוני של חוטאים ולאף אחד לא היה אכפת מהדברים האלה אצלי. אבל היו הסברים אחרים על דברים אחרים באופן דומה (דברים שבלה עושה/רוצה ואדוארד לא מסכים/עוצר אותה וכו') שלא היו קשורים לדברים דתיים כאלה שדווקא אותם איכשהו יותר הבנתי.
אני פשוט אוהבת יותר להסתכל על דברים בצורה ניואנסים. במיוחד בתרבות הטוויטר שלנו שהרבה פעמים אנשים מסכים משהו במשפט אחד (זה גרוע/זה טוב, זה פמיניסטי/ זה לא פמיניסטי וכו'), אחנו מפספסים המון דברים. ובגלל שדימדומים תמיד נחשב כ"כ למשהו שצריך לשנוא, מלא אנשים פחדו לדבר על זה כי אם חס וחלילה מישהו ינסה לנתח ולהסביר מה כן עובד שם (ועובדה שזה היה משהו כ"כ מצליח, אז ברור שמשהו עבד שם אפילו בקטע תת תודעתי), אז זה כאילו היא נותן לגיטימציה לדברים שכן, אם מפרשים אותם פשוטם כמשמעם הם רעילים. אבל אז אנחנו מפספסים כ"כ הרבה הסברים יפים כמו אלה.
זה בהחלט מעניין ואני יכול להבין מה שאת אומרת על כך שבשביל הסופרת עצם זה שבלה רצתה דברים כאלו זה אולי נועז.
זה גם מעניין באמת איך הרבה מאוד פעמים אפשר את אותו טקסט לפרש באופן אחד וגם באופן כמעט הפוך.
באפי למשל נחשבה בזמנו לשיא היצירה הפמניסטית וג'וס ווידון במיוחד ליוצר פמניסטי מובהק. הוא ממש זכה בפרסים על זה. עכשיו כמובן כל מה שקשור לג'וס עצמו נשקל מחדש לאור גילויים, אבל גם היצירה שלו עצמה במידה רבה. ואני יכול לומר שגם עוד בתחילת שנות ה2010, עוד לפני שיצאו דברים עליו וכשהוא היה די בשיא הפופולריות שלו (כשהוא כתב וביים את הנוקמים הראשון שהיה הצלחה אדירה) אז התחילו לקום קולות שניתחו את באפי באופן הרבה פחות מחמיא, גם בנושאים שונים (כמו מחסור הגיוון האתני בה) אבל גם בנושא הפמניסטי.

לגבי מורמונים...
מצד אחד אפשר לומר שכל אמונה באל שאין לו הוכחות היא הזויה באותה מידה. מה גם שמורמונים הם פשוט סוג של נוצרים, אז כמה שונה זה יכול להיות.
אבל מצד שני זה גם מאוד מאוד שונה והזוי. על קצה המזלג ממה שזכור לי (ויש לי דברים לעשות את זה אני עומד בפיתוי להכנס לדף ויקיפדיה ולקרוא על זה) היה איזה אדם במדבר בארה"ב שהודיע שאלוהים דיבר איתו וסיפר לו שאחד השבטים של ישראל הגיע לפני אלפי שנים לאמריקה ועל זה הכל מבוסס. מעבר לכך במשך הרבה מאוד שנים היה נהוג אצלם פוליגמיה. בעשרות שנים האחרונותל זה אסור אצלם, אבל יש נגזרות של מורמונים שעדיין יש להם את זה (שווה לראות את הסדרה Big Love). יש גם את העניין שבגיל 18 בערך כל הנערים נשלחים למשלחות מיסיון של איזה שנתיים שבהם אין להם קשר עם המשפחה, קוראים אחד לשני רק elder ובאזור שבו הם מוצבים הם עוברים בית בית ומציעים את הדת שלהם. הם גם באופן ידוע יחסית יותר הומופובים מרוב הזרמים האחרים בנצרות. לא רק בקטע של לזרוק ילדים מהבית אלא גם למשל זה שהכנסייה המורמונית מימנה חזק מאוד את החוק שנועד למנוע נישואים חד מיניים בקליפורניה ב2012 (prop 8) וזה למרות שקליפורניה היא ממש לא מרכז של מורמונים. מאז נראה לי שהם נעשו קצת יותר טולרנטים במובן של לקבל הומואים כל עוד הם מתנזרים לחלוטין מיחסי מין.
וואי אי אהבתי אותם! עכשיו בא לי לראות את כל הקליפים שלהם!! קטע דומה קרה עם היי פייב (להקת הבנים הכי מצליחה בישראל לדעתי), שבשלב מסוים הם היו 4.
גם וואן דיירקשן, ווסטלייף, טייק דאט.
היתרון של בלו זה שהם התחילו עם 4

didalf

Well-known member
זה קטע מענין. כי קלסי באופן כללי נחשב ל-TE הטוב בליגה ואחד הטובים אי פעם. אין על זה וויכוח. מה שמדהים הוא שבמשחקים שטיילור לא נכחה הוא שיחק כמו תחת. בקושי חסם, לא תפס שום כדורים וכמעט ולא תרם למשחק- שזה לא משהו רגיל אצלו כי הוא כמעט תמיד השחקן הכי דומיננטי על המגרש (מלבד ה-QB) אז מחפשים את מי להאשים. ובמקום להאשים את (או לתת קרדיט) ההגנות המוצלחות של הקבוצות היריבות שניטרלו אותו מהמשחק (נגיד שמציבים מולו שני מגנים) מחפשים את מי להאשים. מצד שני גם הרגיש שבמשחקים שהיא כן נכחה, הוא כאילו ניסה להרשים אותה יותר ואז שיחק ב-150% במקום ב-100% שהוא תמיד נותן.
וואלה, תודה על האינפוט ממישהו שאשכרה מבין בפוטבול. מודה שלא היה לי עניין בזה באמת רק התעצבנתי כשמישהו העיז להגיד משהו רע על טיילור, אני לוקחת את זה אישית כידוע.
אז אני מניחה שאת (או טיילור) יכולות לקחת קרדיט על התרומה שלה לניצחונות. הרי ברור שזה גם שיקול כלכלי של הליגה וזה שטיילור ביציע זה תורם לרייטינג ולמכירות,
ברור היא הקפיצה להם את המכירות והרייטינג בטירוף.
אז שהקבוצות האחרות יפסיקו להתבכיין וישחקו טוב יותר
נכון מאד!
או לחלופין שישברו לו את הרגליים, שתי הדרכים תופסות.
היי לא:-D

וואו אני לא חושבת שהייתי מסוגלת להקשיב אפילו לליאן ריימס מדברת במשך שלוש שעות על משהו.
כנל:-D (כאילו הארי/טיילור).

אמאלה למה כולכם לא יודעים להשתמש בסירי?
שאלה טובה:-D

מצד שני יש לי חוש כיוון של נגד בקרייה אז אני לא יכולה לדבר על אף אחד אחר. זה שאני יודעת איפה זה מזרח ומערב לא אומר שאני יודעת להתמצא במרחב:-D
כנל:-D
וכאילו מילא בתל אביב ששם קל לדעת איפה הים. בכל מקום אחר? פחח

didalf

Well-known member
סליחה אבל בהשוואה לחודשים האחרונים השרשור הזה זז בקצב מסחרר.
וואי תקשיבי השרשור זחל כמו צב (למרות שקצת יותר טוב מהחודשים הקודמים שהיו משבר של ממש) ואז את ומיקי הגעתן באותו יום ובום הכפיל את עצמו בבת אחת.
תודה לכן|4U|

לא לא בהכרח לרעות יש טעם טוב לרוב
:-D
אני לא בטוחה גם לגבי זה;-#

ידעת שהוא הקליט את כל הקולות רקע שלו בעצמו?
כל הכבוד
אובססיה מחודשת אם ככה כי הרגיש לי שהיא קצת נדחקה לפינה בחודשים האחרונים אז החברה עזרה לה לחזור למקום הראוי לה.
אה אז דחוף להחזיר את דרו למקום הראוי לה!
יש מצב אבל אין שום דרך לדעת בוודאות. המוח שלה עובד בדרכים נסתרות.
בהחלט:-D

סביר להניח שכל אחת מהן הורדתי בשלב מסוים כי איזה אמן כלשהו שאני אוהבת עשה איזה משהו ספציפי וחד פעמי באפליקציה הזאת ואז נתקעתי איתן.
חחחח לגיטימי.
אני הורדתי טיקטוק כי טיילור פתחה טיקטוק.
את מקולקלת! פרג זה טעם החיים!
לא דילן לא.

בעיקר כי שכחתי שהם קיימים:-D ולאדעת חשבתי שתבחרי באיזה משהו משנות ה-90 אבל אז כשבחרת אותם אני כזה אהה נכון, שכחתי שהוא שם.
הגיוני:-D

כן אבל לא ציפיתי שבאמת תזכרי את זה.
זכרתי שהיה משהו חח אז גללתי בשיחה לראות מה זה היה
את עדימון פליימקיפה סטיילס
(Taylor's Version)
מאז שאילון מאסק השתלט עליו הוא הפך למקום מתועב. האלגוריתם שלו השתנה, יש מלא פרסומות ואני לא רואה שום תוכן מאנשים שמעניינים אותי.
נכון, גועל נפש. עדיין שם יותר מידי.

לא ניסיתי לגרום לך לפקפק בעצך פשוט תהיתי ולא היה לי כוח לחפש בעצמי:-D
אני יודעת ועדיין:-D

אז את לא הולכת לספר לי?
באה בימים.

זה בפיג'י וזה כי השותפה שלי טסה לשם לפחות פעמיים בשנה אז ככה אני יודעת מה השעה אצלה.
לגיטימי

ואגב הבעיה שלי היא לא שאני לא מודעת לזה שהוא זמר מוכר, אלא להיפך - אני תמיד בטוחה שבגלל שאני מכירה משהו זה אומר שכולם צריכים להכיר אותו וזה ממש מוזר לי שאנשים לא מכירים סינגלים של כל אמן שאני מכירה:-D
חחחחחחח אני מכירה את הבעיה. אני מופתעת כשאנשים מכירים שירים של טיילור סוויפט הזמרת הכי מפורסמת בעולם.
(ומופתעת באותה מידה גם כשהם לא מכירים. כי בואו, שמעתם שייק איט אוף מתישהו בחייכם).

didalf

Well-known member
(הקול בראש 2). אני כ"כ מקווה שזה יהיה טוב. הסרט הראשון הוא לא רק הסרט האהוב עלי של פיקסר או דיסני אלא אחד הסרטים האהובים עלי בכל הזמנים. כשראיתי אותו בפעם הראשונה הרגשתי כאילו ליטרלי מישהו פשוט תיאר את מה שחוויתי בערך בגיל של ריילי (לא הדברים החיצוניים של המעבר דירה), אבל כל הדברים הפנימיים הוצגו בצורה כ"כ מעולה, יותר טוב כמעט ממה שאני יכלתי לתאר את זה אפילו. ממש הרגשתי כאילו מישהו סיפר את הסיפור שלי כי אני נכנסתי לדיכאון בערך בגיל של ריילי בסרט והרגשתי שכל הקטעים בתוך הראש שלה הציגו את זה כ"כ טוב. חוץ מהסוף (המהמם והמדויק כ"כ מבחינה פסיכולוגית שהרגשתי שכ"כ הייתי צריכה שורסיה שלו תקרה לי בחיים האמתיים איכשהו ולא הרגשתי שזה אף פעם קרה :-(). קשה לי להסביר אפילו מה המשמעות של הסרט הראשון בשבילי.
אני אגיד את האמת אני פוחדת בטירוף שהסרט השני איכשהו לא יהיה טוב באותה מידה ואני כבר מנסה להכין את עצמי לאפשרות הזאת כדי להגיד לעצמי שגם אם זה יהיה נכון אני אשתדל ממש לא לתת לזה להרוס לי את הראשון. בנתיים לא ראיתי שום דבר מהטריילרים של זה, אפילו לא טיזרים כי אני לא רוצה דעת כלום, אבל כבר כן יש פרט שאני יודעת על השני כי אנשים באינטרנט לא יכולים לסתם את הפה |שפם| וזה על ה"רגש" החדש שמתווסף בסרט השני. שזה מרגיש לי פוטנציאלית יכול להפוך את השני למדהים, אבל עדיין יכול לעשות את לא טוב בעיני. אני ממש מקווה שזה יהיה טוב. אני כנראה אראה את זה לא משנה מה יהיו הביקורות כי אני אהיה חייבת.
עכשיו אני ממש מקווה שיעשו את זה מספיק טוב בשבילך.

(על בין העולמות) אעדכן. ראיתי שוב את הפרק הראשון וממש בא לי להמשיך הוא דיי טוב. אבל יש לי משהו מוזר לחלוק. זה קצת מוזר אבל יש תכנים (גם סדרות וגם סרטים) שאני יותר אוהבת לראות בטלוויזיה, ויש דברים שאני יותר אוהבת לראות במחשב שלי. אני חושבת שדברים שהוויזואליות בהם ממש חשובה אני יותר רוצה לראות על הטלווזיה, אבל דברים שמרגישים לי יותר "אינדי" או יותר ממוקדים סיפור ופחות הויזואליות (גם סרטים וגם סדרות) יותר בא לי לראות על המחשב וזה מוזר. אני מרגישה שאם הייתה לי את הסדרה הזאת במחשב (לפי הפרק הראשוןן) הייתי כנראה כבר עושה בינג' על כל העונה הראשונה, אבל בגלל שיש לי את זה רק בטלוויזיה פחות בא לי לראות. (אבל אני עדיין כנראה אראה את זה, אז אני אעדכן).
חחחחח זה באמת מוזר. אני מאז שיש לי דירה עם טלוויזיה משלי פשוט מתעצלת לראות במחשב נקודה.

חחחח מה פין נדחף לשם, הוא בקושי היה בשמינית הסדרה :-D
לא כי הופ וג'ורדן המיותרים האלה|שפם|
התמונה לא כזאת ברורה אז זה הגיוני לי שלא זיהיתי הרבה מהם, אבל אני גאה בעצמי שכרתי את כל הדמויות לפחות (חוץ מהופ. מי זאת? |מובך|).
הבת של דיוזה. את די איבדת ריכוז בעונה 7:-D
אולסו נכון זה נראה בהתחלה שמונטי עושה זין עם היד?
לול:-D

יו הם כאלה חמודים! אני אוהבת לראות סרטונים שלהם ביחד!
נכון? איזה חמודים|מאוהב|
מתישהו הם עשו קמיאו שזה סלבס מקריאים ברכות לאנשים ועקבתי והכל היה כ"כ חמודדדד
אבל איבדתי את זה מאז.
הקול שלו באמת גבוה יותר, לא שמתי לב לזה. אל תהרסי לי אותו ;-( כי אני אוהבת את המבטא שלו!
:-D
הוא עדיין חמוד חח והמבטא חמוד אפילו שנורא מוזר

נראה לי שהסרטון (סרט) גרם לך לחשוב שלדמדומים מגיע יותר קרדיט ממה שבאמת. (כתבת שלא צפית/קראת נכון?) אלה עדיין סרטים מאד מטומטמים.

אני בתור אישה נותנת לך אישור להגיד על מה שאתה רוצה (אני שונאת את הקטע הזה של פוליטיקת הזהויות וכל הקטע שבתור x אסור לי להביע דעה על y (כי ההגיון מאחורי זה מפגר בדיונים אל אחד על אחד ואין לי כוח לאנשים שאומרים את הדברים האלה, בא לי לחנוק אותם כבר).
תלוי מה אבל לרוב נכון.

אז השאלה שלי היא למה העולם לא יכול להתיישר לרצונות שלי? זה יותר מדי לבקש? היוצרים של הסדרות לא יכולים להתייעץ איתי לפני שהם מחליטים איך לשחרר סדרות? נו באמת!
באמת חוצפה.
בכל מקרה תשובה לשאלה:
חסר השיר הכי טוב בעולם רשימה לא מאושרת|פטיש|

טוב קודם כל, זה קורה לי בכללי, אלא רק כשאני על חומרים מסוימים שזה קצת יותר הגיוני. הפעם הראשונה שזה קרה לי הייתי אצל ידיד שלי וישבנו בסלון שלו ושמענו שיר (מיוטיוב, לא משהו חי, אלא משהו נראה לי שהוקלט לאלבום). לשירים שמוקלטים יש בד"כ כל מיני רצועות (אני לא מספיק סופיסטיקייטד במוזיקה אולי יש מילה יותר נכונה לזה). אבל נניח יש רצועה אחת נגיד רק של הוואקל ונגיד גיטרה, ואז לפעמים יש רצועה של תופים שלא הקליטו אותם ביחד אלא הלבישו אחד על השני בשלב כלשהו שעשו את השיר, ואז נגיד עוד רצועה של קולות ליוו נגיד, או של כלי נגינה נוסף. אז מה שקרה זה ששמענו את זה ונגיד הייתה רצוע של חליל בשיר (אני סתם אומרת חליל, אני לא זוכרת מה זה היה), וזה היה חלק מהשיר אבל כאילו את רוב השיר שמעתי כאילו זה יוצא מהמחשב שממש לידינו, ורק את הרצועה הספציפית עם החליל זה הרגיש לי כאילו זה לא חלק מהשיר, שמעתי את זה אבל זה הרגיש לי שזה בוקע ממקום אחר רחוק, נגיד מהחדר שלו. והייתי צריכה להפסיק פיזית את השיר כדי לראות את הקטע הזה גם משתתק כי מבחינה גיאורפית זה לא הרגיש לי כאילו זה מגיע מאותו מקום שהשיר מגיע.
מוזר ומגניב8-*
אני דיי בטוחה שאותו אחוז שאמריקאים יודעים את זה, גם ישראלים יודעים את זה (כלומר אחוז מאוד קטן), מי יודע כיוונים לפי השמש?
טוב בעברית מערב זה ים אז לפי זה יודעים. אם את יודעת איפה הים את יכולה לדעת כיוונים.
וגם כאילו את יודעת ששמש זורחת במזרח ושוקעת במערב אז גם אפשר לדעת לפי איפה השמש, בערך. נגיד לא בצהריים ממש אבל בשעות שקרובות לזריחה ושקיעה כן.

מעניין שאת אומרת את זה, כי אני יודעת שלא היית אומרת סתם. אבל אני מפחדת לשאול באיזה קטע ואם זה טוב או רע ;-#
בקטע טוב את כותבת דברים מעניינים.

השאלה הייתה בת כמה ימים את? ולונה כתבה "באה", יענו "באה בימים" (זה ביטוי לאישה זקנה)
תודה:-D

נערך לאחרונה ב:

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אוקי, מישהו כאן מאוד מתקשה בתכנון קדימה (זה אני לא מקרה שלא הבנתם)
אז הנה התוכנית ל2024:
ינואר - עדי|חזיר|
פברואר - ניק (בשיתוף נדיר)
מרץ - עדי|חזיר|
אפריל - דילן
מאי - לונה
יוני - דורי
יולי - ליון
אוגוסט - אור
ספטמבר - מיקי
אוקטובר - יעל
נובמבר - רעות
דצמבר - עדי|נחש|

(זה לגבי מי עושה את השאלון החודשי למקרה שלא הייתי ברור)
מזכיר לעצמי את זה

וגם הולך להזכיר לדילן ולונה
@LeAnnDyIan
@LeAnnDylan
@Lhuna3

keren or5

Well-known member
זאת סדרה ברמה די דפוקה. כלומר מראש הרקולס וזינה לא היו איכות מדהימה, אבל היה להם גם עומק ועלילה מתמשכת טובה. בעיקר לזינה. הרקולס הצעיר היה ספין אוף שכוון הרבה יותר לילדים והיה הרבה יותר מטופש. גם רמת משחק לרוב פחות משהו.
כאילו אני בטוחה שזאת לא איזה סדרת מופת, ואם זה היה הדבר היחיד שהוא עשה בחיים שלו אז אולי היה אפשר לצחוק על זה, בוא זה לא זנות.
יש אחת עם זאת ששיחקה את ביאנקה בשיימלס שאני יודעת שיש ביס והתכוונתי לראות אבל לא ראיתי. נראה לי שג'ולס ראתה אבל לא זוכרת אם אהבה.
איך קוראים לסדרה הזאת?
אחיינית שלי שנולדה כמעט עשור אחרי שהוא יצא אוהבת את טיטאניק. זה לחלוטין קלאסיקה.
זה מרגיש כ"כ מוזר
(והולי שיט דיקפריו חלומי שם)
לגמרי! |מאוהב| שמעתי שמתייחסים לדמות שלו כ"פאניק פיקסי דרים בוי"
כן הוא מתעקש לחכות לחתונה וגם אז מהפעם האחת הזאת היא נכנסת להריון וכמעט מתה.
זה ליטרלי:
כן, תכלס!
אגב תראו איך טיילור פלשה לכל הפאנדומים האחרים, כל השחקנים קיבלו הרבה צמידי חברות ממעריצים:-P:
1710797472096.png
חמוד!
אמאלה למה כולכם לא יודעים להשתמש בסירי?
כי חלקינו בומרים!
זה גם מעניין באמת איך הרבה מאוד פעמים אפשר את אותו טקסט לפרש באופן אחד וגם באופן כמעט הפוך.
כן, תכלס!
(שווה לראות את הסדרה Big Love)
רציתי פעם לראות את big love בגלל ארון פול.
וואי תקשיבי השרשור זחל כמו צב (למרות שקצת יותר טוב מהחודשים הקודמים שהיו משבר של ממש) ואז את ומיקי הגעתן באותו יום ובום הכפיל את עצמו בבת אחת.
תודה לכן|4U|

עכשיו אני ממש מקווה שיעשו את זה מספיק טוב בשבילך.
|חיבוק| |לב| כפרה עליך!
חסר השיר הכי טוב בעולם רשימה לא מאושרת|פטיש|
אני לא אוהבת את I Want It That Way. (אני כן אוהבת את הקטע של זה בברוקלין!), אבל לא חייבים לאהוב את השיר בשביל זה.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
כאילו אני בטוחה שזאת לא איזה סדרת מופת, ואם זה היה הדבר היחיד שהוא עשה בחיים שלו אז אולי היה אפשר לצחוק על זה, בוא זה לא זנות.
אני בכלל לא התכוונתי שצריך לצחוק עליו על זה. הוא היה צעיר והתפקיד הזה היה ראשי בסדרה והוא עשה גם עבודה טובה.
אני מבין למה הוא מתבייש בזה כמו שאני מבין למה דניאל רדקליף מתבייש במשחק שלו בסרטי הארי פוטר (בדיוק ראיתי ראיון איתו אתמול והוא אמר את זה). אבל זה ממש לא משהו להתבייש בו.
לגמרי! |מאוהב| שמעתי שמתייחסים לדמות שלו כ"פאניק פיקסי דרים בוי"
חחחחח לא חשבתי על זה ככה.

Reutk

Active member
סדרות החודש: סיימתי את ש'יטס קריק|לב|
סרטי החודש: לא ראיתי
שירי החודש:

ספרי החודש: עדיין בתקוות גדולות.
דמויות (אהובות) החודש: פיפ, ומיק, ארברט, ג'ו ומגוויץ' מתקוות גדולות. כל הדמויות משיט'ס קריק
דמויות שנואות/מעיקות של החודש: בנטלי דראמל וקומפייסון מתקוות גדולות.
שחקני החודש: ויקטור וומבניאמה. רוקי החודש פעם שלישית רצוף!! מגיע לו |גלידה|.
קראשי החודש: סנדרו מאמוקלאשווילי שקיבל דקות על פרקט בגלל גל הפציעות.
ציטוט חודשי: הולי מאמה וומבניאמה!!! |מאוהב|
200w (1).gif
סיבה למסיבה: חופשת פסח
למה אתם מצפים בחודש אפריל: חופש בפסח וימים חמים

כנגד ארבעה בנים דיברה הטלוויזיה. בחרו את החכם, רשע, תם ושאינו יודע לשאול שלכם. אפשר מסדרה אחת או כמה סדרות-
חכם:שרלוק הולמס משרלוק הולמס.
רשע: גאס משובר שורות.
תם: פיבי בופה מחברים.
שאינו יודע לשאול: הדמות שפיט משחק במערכוני SNL
הוא בעצם כן שואל כמה שאלות. אבל בכל זאת מרגיש לי שזה מתאים לו.

מהן עשרת המכות הטלוויזיוניות שלכם?
1.פגרות
2.שדמות מזכירה איזה אח שיש לה ואחרי כמה עונות פתאום הוא ילד יחיד וכיוצא בזה.
3.שהכותבים לא בעד השיפ שלי.
4.ששחקן שאני אוהבת עוזב/מועזב.
5.הריגת דמויות ראשיות.
6.ריבוטים (ושיס משדרים את הריבוט ואת סדרת המקור לא * הכי גאים*)
7.ששתי דמויות שאני אוהבת מדברות ביניהן, ואז מגיעה דמות שלישית ומפריעה, ואני לא יודעת מה הם רצו להגיד בהמשך.
8.למה תמיד בעבר יש לדמויות שיער ארוך?
9. בניית מתח במשך כמה עונות שמסתיים באנטי קליימטי אחד גדול.
10.שאנשים מדברים כל הזמן על סדרה שלא מעניינת אותי.

איזה מאכל נטול גלוטן (כשל״פ) טעים יותר מגרסת החמץ שלו? לא יודעת *נזכרתי, הקציצות ירק שאמא שלי מכינה יותר טעימות לי בפסח.

האם יש לכם חופש בחוה״מ, אם כן מה אתם מתכננים לעשות בו? כן ולישון.

🧑‍🤝‍🧑
זוג אהוב (במציאות/טלוויזיה)?צ'ראלי וניק |מאוהב||לב|
e77762_bb1fb8347afb4c9398dcd4e1d8d17821~mv2.gif

וזוגות אהובים במציאות: אסי ואלברט
SGFGSDFE5TR_i.jpg
קריסטן בל ודאקס שפרד

זה כנראה הולך להיות שיר החודש שלי במאי.

גבינה אהובה? צהובה
תכונת אופי או יכולת (לא על טבעית) שהייתם רוצים שיהיה לכם יותר ממנה? קור רוח.
על איזה סרטונים הזויים אתם נופלים באמצע הלילה במקום לישון? אני לא יודעת אם זה נחשב הזוי, אבל סרטונים של יצירות אומנות, יש בהם משהו שמרגיע אותי.
https://www.youtube.com/shorts/py6uzr7ZGLg?feature=share

וגם סרטונים שבהם אנשים עושים לחיות מחמד שלהם מכשולים במעבר כדי לבדוק מה הם יעשו.
https://www.youtube.com/shorts/QTXni0zXWek?feature=share

מה התבלין האהוב והשנוא עליכם?
אהוב: פפריקה נראה לי.
שנוא: שום.

אם הייתם יכולים לתת עונה אחת נוספת לאיזה סדרה שתרצו, באיזה סדרה תבחרו? דברים טובים.

הפכתם לערפד, אבל אתם לא רגישים לשום או לאור יום. במקום זה הקריפטונייט שלכם זה החפץ שלימינכם. מה יכול להרוג אתכם? הרדיאטור שלי??? 8-* (טוב יש מצב, אם אני אדליק אותו גם היום).

|סיוע|

|גזוז|

נערך לאחרונה ב:

didalf

Well-known member
יאיי|לב|
סרטי החודש: לא ראיתי
שירי החודש:

סיבה למסיבה: חופשת פסח
למה אתם מצפים בחודש אפריל: חופש בפסח וימים חמים
איימןןןןןן
אבל ימים נעימים לא חמים
כנגד ארבעה בנים דיברה הטלוויזיה. בחרו את החכם, רשע, תם ושאינו יודע לשאול שלכם. אפשר מסדרה אחת או כמה סדרות-
חכם:שרלוק הולמס משרלוק הולמס.
רשע: גאס משובר שורות.
תם: פיבי בופה מחברים.
יפה:-D
1.פגרות
נכון
2.שדמות מזכירה איזה אח שיש לה ואחרי כמה עונות פתאום הוא ילד יחיד וכיוצא בזה.
או להפך
חוצפה ממש אלא אם את טועה בשיפ
4.ששחקן שאני אוהבת עוזב/מועזב.
כן:-( מועזב זה הכי גרוע.
7.ששתי דמויות שאני אוהבת מדברות ביניהן, ואז מגיעה דמות שלישית ומפריעה, ואני לא יודעת מה הם רצו להגיד בהמשך.
וואי הכי קלישאה מעצבנת
או פוני
נכון
10.שאנשים מדברים כל הזמן על סדרה שלא מעניינת אותי.
נכון מאד
האם יש לכם חופש בחוה״מ, אם כן מה אתם מתכננים לעשות בו? כן ולישון.
חשוב מאד
🧑‍🤝‍🧑
זוג אהוב (במציאות/טלוויזיה)?צ'ראלי וניק |מאוהב||לב|
צפה בקובץ המצורף 102044
|מאוהב|
גבינה אהובה? צהובה
אבל איזה? עמק? טל העמק? אחר?
תכונת אופי או יכולת (לא על טבעית) שהייתם רוצים שיהיה לכם יותר ממנה? קור רוח.
כנל:
על איזה סרטונים הזויים אתם נופלים באמצע הלילה במקום לישון? אני לא יודעת אם זה נחשב הזוי, אבל סרטונים של יצירות אומנות, יש בהם משהו שמרגיע אותי.

וגם סרטונים שבהם אנשים עושים לחיות מחמד שלהם מכשולים במעבר כדי לבדוק מה הם יעשו.
אה שניהם אני אוהבת אבל אחרי כמה זמן זה משעמם אותי
הפכתם לערפד, אבל אתם לא רגישים לשום או לאור יום. במקום זה הקריפטונייט שלכם זה החפץ שלימינכם. מה יכול להרוג אתכם? הרדיאטור שלי??? 8-* (טוב יש מצב, אם אני אדליק אותו גם היום).
חחחח חלילה וחס הרדיאטור הוא אהבת חיי אבל יש מצב יכול להרוג:-D תזהרי מה שאת הכי אוהבת יהרוג אותך:-D

Lhuna3

Well-known member
מהממים!
|כן||כן||כן||כן| |שפם||שפם||שפם|
ברוב המקרים הם כן בעד השיפ שלי, אבל כרגע אני מאוד מזדהה עם מה שכתבת.
5.הריגת דמויות ראשיות.
כן זה ברוב המקרים מבאס :-(
6.ריבוטים (ושיס משדרים את הריבוט ואת סדרת המקור לא * הכי גאים*)
|כן| כל כך מיותרים.
:-D ארוך ובתסרוקת מגוחכת בד"כ.
אוי ואבוי.
גבינה אהובה? צהובה
אבל איזה? עמק? טל העמק? אחר?
את באמת מבדילה ביניהן, או ששאלת את זה בצחוק?

כנ"ל על שניהם.

|גזוז|

למעלה