**שרשור לילה - היום ה82 בבית - עדכונים**

מצב
הנושא נעול.

josh08

Well-known member
על סמך מה הוחלט פה בפורום שהאח בטל את הבחירה לאב הבית בגלל תיאום? באותו בוקר הדיירים החליטו שהולכים לבחירת הראש אבל זה היה בשביל זהבה. לאורך העונה היו כבר מס פעמים שלא היתה בחירת ראש בית. מי אמר שזה לא המקרה גם השבוע?

ותיאום? אם ככה מתאמים אז מישהו כאן מאוד טפש. אם דרור אמר קפה ואף אחד לא מבין את הקוד - איפה התיאום?
וגוזי החכם: הם תיאמו לפי צבע החולצות. סירייסלי? חצי מהקיר עם חולצות שחורות והחצי השני לבנות. מה אפשר להבין מזה?

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
על סמל מה הוחלט פה בפורום שהאח בטל את הבחירה לאב הבית בגלל תיאום? באותו בוקר הדיירים החליטו שהולכים לבחירת הראש אבל זה היה בשביל זהבה. לאורך העונה היו כבר מס פעמים שלא היתה בחירת ראש בית. מי אמר שזה לא המקרה גם השבוע?

ותיאום? אם ככה מתאמים אז מישהו כאן מאוד טפש. אם דרור אמר קפה ואף אחד לא מבין את הקוד - איפה התיאום?
וגוזי החכם: הם תיאמו לפי צבע החולצות. סירייסלי? חצי מהקיר עם חולצות שחורות והחצי השני לבנות. מה אפשר להבין מזה?
עזוב נו
כל הספקולציות פה תמיד מתגלות כבולשיט אחד גדול....

ariela1612

Well-known member
על סמך מה הוחלט פה בפורום שהאח בטל את הבחירה לאב הבית בגלל תיאום? באותו בוקר הדיירים החליטו שהולכים לבחירת הראש אבל זה היה בשביל זהבה. לאורך העונה היו כבר מס פעמים שלא היתה בחירת ראש בית. מי אמר שזה לא המקרה גם השבוע?

דרור הודה בתאום

נטה אונה

Well-known member

הסברה לגבי ביטול הבחירות היא ספקולציה
יחד עם זאת, הם חשבו שזה היום שבוחרים וצריך לדבר על זה
הקטע עם הקפה היה לפני שקראו להם לסלון ודרור חשב שבוחרים ראש בית אז מיהר עם הצבע קפה בכוס התה שלו
הסצנה של האצבעות עם אלמוג בשולחן היא הקובעת
אגב, מי שיזם את השיחה הזאת היתה זהבהליי

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
אתם יודעים ממה אני שמחה ?

אחרי כל הרוע של דרור כלפי ג'וזי שמעולם לא עשה לו כלום (מול שאר האנשים שרב איתם תמיד היה משהו)
אחרי כל הרעל ששפך עליו
אחרי כל זה - מי שהוציא את דרור זה ג'וזי

אז ח"ח ג'וזי!
כך יעשה לנחש הגדול מכולם!

ראש גזר 6789809896

Well-known member

אחרי כל הרוע של דרור כלפי ג'וזי שמעולם לא עשה לו כלום (מול שאר האנשים שרב איתם תמיד היה משהו)
אחרי כל הרעל ששפך עליו

אז ח"ח ג'וזי!
זה לא ממש יעזור לגוזי ברשת הרבה אנשים אהבו את נחש דרור כי צופים רק בפרקים וזה מצייר את זה שגוזי אשם בזה שדרור הלך בגללו
לא הוא הלך כי פחד להתמודד עם מה שעשה

מיק83

Well-known member
זה לא ממש יעזור לגוזי ברשת הרבה אנשים אהבו את נחש דרור כי צופים רק בפרקים וזה מצייר את זה שגוזי אשם בזה שדרור הלך בגללו
לא הוא הלך כי פחד להתמודד עם מה שעשה
רואים על המסך שדרור משקר... אמר לא לגוזי ודקה אחרי אומר כן לאח.

אי אפשר לצאת מזה טוב. זה נטו הבעיות של דרור. ללא הקשר לגוזי.

mariamma 86

Well-known member

אחרי כל הרעל ששפך עליו

אז ח"ח ג'וזי!
ראשונה קארין

נטה אונה

Well-known member

אחרי כל הרעל ששפך עליו

אז ח"ח ג'וזי!
קראמבה לקארמה!

אלזה4

Well-known member
אוהבת את תום. נגרר פה אחרי דרור. נכנס לתחום האפור (לפחות על פי איך שאני רואה את הדברים).
טוב שדרור הודח.

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
אוהבת את תום. נגרר פה אחרי דרור. נכנס לתחום האפור (לפחות על פי איך שאני רואה את הדברים).
טוב שדרור הודח.
אני אומרת לך בשיא הכנות - אין לי שום בעיה שתום ימשיך לתאם עד סוף העונה!
כולם שם מתאמים כאילו באו להישרדות
שגם תום יתאם
אני בעד!

הגיע הזמן שהוא יכנס למשחק ויחשוב על התחת שלו גם (גם מרי חושבת על התחת שלו :love:)

CoolCat92

Well-known member
אני אומרת לך בשיא הכנות - אין לי שום בעיה שתום ימשיך לתאם עד סוף העונה!
כולם שם מתאמים כאילו באו להישרדות
שגם תום יתאם
אני בעד!

הגיע הזמן שהוא יכנס למשחק ויחשוב על התחת שלו גם (גם מרי חושבת על התחת שלו :love:)
זה קצת מצחיק כשזה בא ממישהו שטוען שהוא בא "למסע שלו" ובא בטענות לאנשים שבאו "לשחק באח הגדול"- מישהו פה לא רואה את הדבשת של עצמו..

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
זה קצת מצחיק כשזה בא ממישהו שטוען שהוא בא "למסע שלו" ובא בטענות לאנשים שבאו "לשחק באח הגדול"- מישהו פה לא רואה את הדבשת של עצמו..
אז הסתיים המסע והתחיל המשחק
זה רע ?
כולם עושים את זה
כשתום עושה זה שונה ?!

שתום ימשיך לתאם!
הכללים חלים על כולם! לא רק על תום רמי וג'וזי
על כולם!

מיק83

Well-known member
היה פרק טוב לגוז??

לולה מתעניינת (שוחררה מאמבטיה)

מצב